شهر را مردمانش می سازند

شهر را مردمانش می سازند

استاندار اردبیل گفت: نگهداری، تامین اعتبار ساخت و ساز شهر در همه دنیا با همت و تلاش مردمانش انجام می شود در واقع شهر خوب را مردم آن شهر می سازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو دیدار مردمی خود در شهرستان گرمی اظهار کرد: شهرداری و شورای شهر در شهرها وظیفه مستقل دارند و باید با جذب سرمایه گذار و مشارکت های مردمی تلاش کنند‌.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی برای تامین اعتبار آب روستاها در نظر گرفته شده گفت: آب بیش از ۱۰۰۰ روستا در استان دارای مشکل است و بیش از ۵۰۰میلیارد تومان برای حل این معضل اعتبار دولتی در نظر گرفته شده است.

استاندار اردبیل افزود: در سفر رییس جمهور به استان اردبیل طرح هایی به ارزش بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان برای رفع محرومیت و ایجاد اشتغال پایدار تعریف شده است‌.

وی ادامه داد:دولت نیت خوبی برای رفع محرومیت در روستاها از قبیل ایجاد اشتغال پایدار، اعطای تسهیلات ارزان قیمت و توسعه زیرساخت های اساسی دارد و باید از این فرصت پیش امده نهایت بهره برداری را داشته باشند‌.

اکبر بهنام جو گفت:بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی طرح های خوبی در روستاهای شهرستان گرمی شروع کرده و دولت نیز از سرمایه گذاران در منطقه استقبال می کند‌.

استاندار اردبیل در دومین روز از سفر خود به شهرستانهای استان با عده ای از مردم دیدار و پیشنهادات و راهکارهای مراجعه کنندگان را بصورت چهره به چهره مورد بررسی قرار داد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *