بهاء الدین ایلخانی در ریاست هیات سوارکاری استان اردبیل ابقا شد

بهاء الدین ایلخانی در ریاست هیات سوارکاری استان اردبیل ابقا شد

با برگزاری هیات سوارکاری استان اردبیل ، بهاءالدین ایلخانی با کسب حداکثر آرا به مدت چهارسال دیگر در این سمت ابقا شد.

مجمع انتخاباتی هیات سوارکاری استان اردبیل با حضور بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل و مسعود خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی حسین رضازاده برگزار شد .

دراین مجمع و پس از اعلام برنامه های تنها کاندیدای ریاست هیات ، رای گیری صورت گرفت .

در این مجمع انتخاباتی که تنها یک نفر کاندیدا داشت بهاءالدین ایلخانی با کسب ۱۴ رای از مجموع ۱۴ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات سوارکاری استان اردبیل انتخاب شد.

ایلخانی در این جلسه گفت: بسط و گسترش ورزش سوارکاری، فعال کردن هیات شهرستان ها، حضور پررنگ در مسابقات کشوری و بین المللی، توجه به ورزش بانوان و تلاش برای جذب اسپانسر از جمله برنامه‌های این هیات است.

وی  مهیا کردن زیرساخت ها، برگزای کلاس‌های آموزشی برای مربیان و داوران و ورزشکاران جهت ارتقای سطح دانش آنها، شرکت در مسابقات، استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و تجربیات پیشکسوتان سوارکاری، ایجاد همدلی و تعامل و همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان را از دیگر برنامه های این هیات در آینده عنوان کرد.

او برگزاری منطم تور با سوار و بازدید گردشگران از نقاط دیدنی و جاذبه های گردشگری استان، اجرای دقیق تقویم ورزشی مصوب هیات و تلاش برای برگزاری مسابقات و جشنواره های متعدد را از جمله دیگر برنامه های هیات سوارکاری برشمرد.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۴۰۰ اسب با هویت و ثبت شده در باشگاههای سوارکاری استان وجود دارد، افزود: ۳۵ هکتار زمین به صورت موقت تحویل هیات سوارکاری استان شده و امیدواریم با کمک بخش خصوصی باشگاه مدرن و به روز در آینده نه چندان دور در استان احداث و راه اندازی شود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *