گفتگوی ویژه با مدیر فروش شرکت آواپن (نمایندگی انحصاری پروفیل آورتا و پروفیل انزوبه در استان اردبیل)

گفتگوی ویژه با مدیر فروش شرکت آواپن  (نمایندگی انحصاری پروفیل آورتا و پروفیل انزوبه در استان اردبیل)

آورتا وانزو پروفیل ای است که امروزه در بسیاری از کارگاههای تولید درب و پنجره یو پی وی سی در استان اردبیل مورد استفاده قرار می گیرد.سابقه این پروفیل و تلاش شرکت آوا پن در راستای فروش و توسعه آن باعث شده پس از ۸ سال از شروع فعالیت این شرکت می گذرد آورتا و انزو همچنان در مسیررشد و پیشرفت خود ادامه می دهد. امروزه با محصولات یراق آلات درب و پنجره یو پی وی سی و گالوانیزه تقویتی استاندارد به محصولات خود اضافه نموده است. توجه به فرایند بازاریابی مشتری مداری از جمله اقدامات وتاثیرگذاری در طول این سالها نگاه ویژه‌ای داشته است.

گروه رسانه‌ای برای اردبیل در همین راستا گفتگوی ویژه با سعید قربانزاده مدیر فروش شرکت آواپن نمایندگی انحصاری فروش پروفیل آورتا و پروفیل انزو و یراق آلات درب و پنجره و گالوانیزه تقویتی با این مجموعه انجام داده است که در ادامه می خوانید:

شرکت شما از چه تاریخی فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون چه فراز و نشیب هایی را در مسیر پیشرفت پشت سر گذاشته است؟

شرکت آواپن از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را با فروش پروفیل آورتا و پروفیل انزو و یراق آلات و گالوانیزه تقویتی آغاز کرده و برای نیل به این هدف مشتری مداری و تبلیغات گسترده در سطح استان را اساس کار خود قرار داده است.

در حال حاضر چه محصولات و خدماتی توسط شرکت شما عرضه می شود؟ درباره انواع محصولات خود به صورت جداگانه توضیح دهید.

شرکت آواپن از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را با فروش پروفیل آورتا آغاز کرده و با توجه به استقبال گسترده همکاران مونتاژکار از پروفیل آورتا در کمتر از ۶ ماه از تاسیس شرکت، فروش گالوانیزه تقویتی استاندارد و همچنین یراق آلات مربوطه را نیز آغاز کرده است و بعد از ۷ سال پروفیل انزو را نیز به سابقه کاری خود اضافه کرده است.

آیا مدیر عامل شرکت آواپن حاج برات قربانزاده نظارت  و حمایت های لازم را بر فعالیت های فروش دارند؟

بله به دلیل نظارت مستمر از سوی مدیر عامل شرکت آواپن حاج برات قربانزاده برای ما و مشتریانمان دلگرمی و حمایت همه جانبه به ارمغان آورده است از عملکرد مدیر عامل شرکت آواپن راضی و خرسندیم.

برای انتخاب پروفیل مناسب چه معیارهایی را باید مد نظر قرار داد؟

انتخاب یک پروفیل خوب در میان برندهای مختلف که در بازار وجود دارد کار راحتی نیست. اما به نظرمن بهترین معیار برای یک پروفایل خوب پشتیبانی و نظارت مستمر و کارخانه سازنده پروفیل از محصولاتش است این پشتیبانی می تواند مایه دلگرمی بیشتر ما نیزباشد.

از نظر شما پروفیل آورتا و پروفیل انزو چه مزیت هایی نسبت به محصولات مشابه بازار دارد؟

 پروفیل آورتا و پروفیل انزو علاوه بر داشتن کیفیت بسیارخوب، از پشتیبانی و نظارت مستمر کارخانه نیز برخوردار است. علاوه بر این موارد داشتن قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه باعث شده که پروفیل آورتا و پروفیل انزو از استقبال بی نظیری در بازار برخوردار باشد.

آیا مشتریان شما از پروفیل مورد استفاده شما رضایت دارند و آیا تا کنون با اعتراض از سوی مشتریان خود روبرو بوده‌اید؟

بدون اغراق عرض می کنم تا کنون هیچ اعتراضی مبنی برعدم کیفیت پروفیل آورتا و پروفیل انزو از سوی مشتریان مطرح نبوده است و همواره مشتریان از این پروفیل راضی بوده اند و تا الان نزدیک ۸ سال است که مونتاژ کاران و انبوه‌سازان رضایت کامل از این محصولات را دارند.

تولید پنجره استاندارد تا چه حد برای شرکت تولید کننده پروفیل شما اهمیت دارد؟  

شرکت ما از بدو شروع فعالیت خود همواره کیفیت محصولات را اساس و سرلوحه کار خود قرار داده و به جرات می توان گفت جزو شرکت های موفق در این زمینه محسوب میشود.

کیفیت محصولاتی که تولید می کنید در چه سطحی قرار دارد؟

ما همه تلاشمان را جهت تولید محصولات با کیفیت که در خور شان همشهریان عزیزمان باشد به کار بسته ایم امید است در این زمینه موفق شویم و حمایت همه جانبه از مونتاژ کاران عزیز را انجام بدهیم.

به نظر شما برای تولید یک پنجره استاندارد چه عوامل و فاکتورهای باید مورد توجه قرار گیرد؟

مهمترین عامل برای تولید یک پنجره مناسب و استاندارد، استفاده از پروفیل با کیفیت استاندارد، به‌کارگیری پروفیل تقویتی گالوانیزه و یراق آلات مناسب و از همه مهمتر سازنده با وجدان با تجربه کافی است. دستگاههای مونتاژ استاندارد نیز سهم بسزایی در تولید محصول با کیفیت دارد.

برای جلوگیری از ورود پنجره های نامرغوب به بازار چه راهکارهایی وجود دارد؟  

کنترل مداوم و مونتاژکاران و پنجره های تولیدی ایشان و دادن استاندارد به کارگاه‌های نمونه و استاندارد از اهمیت بسیاری برخوردار است که به نظر اینجانب شرکت آواپن در این زمینه بسیار موفق است و بهترین مونتاژکاران  استان را دارا می باشد.

شرایط فعلی و آینده بازار درب و پنجره دوجداره را چگونه می بینید؟

به حول و قوه الهی با توجه به فرهنگ سازی هایی که در زمینه عدم اتلاف انرژی با استفاده از تولید پنجره های دو جداره شده و همچنین استقبال بی نظیر مردم و مسئولان در این زمینه،بازار فعلی شرایط خوبی دارد و امیدواریم در آینده بهتر هم شود.

 آقای قربان زاده آیا بیمه یا ضمانت نامه پروفیل آورتا و پروفیل انزو برای انبوه سازان و مشتریان در نظر گرفته شده است؟ بله پروفیل آورتا ۱۵ سال ضمانت نامه رسمی وپروفیل انزو۱۰ سال بیمه البرز را دارا می باشد ویرق آلات نیز دارای نیز ۱۰ سال ضمانت نامه رسمی می باشد.

شیرین صدیق

انتهای پیام//۱۱۳

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *