پل شیشه ای هیر آماده استقبال از گردشگران

پل شیشه ای هیر آماده استقبال از گردشگران

مدیر عامل پل شیشه ای هیر گفت : مجموعه گردشگری پل شیشه ای هیر با رعایت مسایل بهداشتی آماده استقبال از گردشگران و مسافران است.

به گزارش گروه رسانه ای برای اردبیل، حسین عباسی نیا مدیرعامل نخستین پل معلق شیشه ای قوسی شکل خاورمیانه در بازدید خبرنگاران از این مجموعه گردشگری گفت: پل شیشه ای هیر با رعایت پروتکل های بهداشتی و ضدعفونی و گندزدایی مداوم ضمن ارائه ملزومات بهداشتی رایگان از جمله ماسک و دستکش به بازدید کنندگان و گردشگران آماده بازگشایی است و تنها نیازمند ساماندهی هر چه سریعتر راه ورودی این پل را از دستگاههای متولی است.
وی با اشاره به آماده سازی دیگر خدمات رفاهی و تفریحی مجموعه پل گردشگری تصریح کرد : علاوه بر پل شیشه ای هیر مجموعه زیپ لاین و بک جامپ بازی کودکان و سایر بخش‌ها نیز برای خدمات‌دهی گردشگران آماده است .
حسین عباسی نیا گفت :تکمیل پارکینگ مجموعه پل هیر به اتمام رسیده ضمن اینکه ورودی های این مجموعه نیز درحال ساماندهی و تکمیل است .
عباسی نیا ضمن قدردانی از تلاش و حمایت های امام جمعه اردبیل ،استاندار اردبیل، مدیرکل میراث فرهنگی استان ، دستگاه‌های قضایی و دیگرمسئولین افزود: انتظار می رود که با بهره برداری ازاین پل تحول عظیمی در صنعت گردشگری منطقه ایجاد شده و گامی مهم در این راستا برداشته شود.
وی تشریح کرد: به منظور ارج نهادن به ایثار و فداکاری مدافعان سلامت مجموعه گردشگری پل هیر با ارائه ۵۰ درصد تخفیف در تمامی خدمات به زحمتکشان عرصه ی بهداشت و درمان و بستگان درجه یک ایشان پاس دار خدمات آنان خواهد بود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *