اجرای پروتکل‌های بهداشتی مجوز بازگشایی میهمان‌پذیرهای استان اردبیل است

اجرای پروتکل‌های بهداشتی مجوز بازگشایی میهمان‌پذیرهای استان اردبیل است

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: با فرا رسیدن عید سعید فطر و احتمال حضور گردشگران در اردبیل فعالیت میهمان‌پذیرها در صورت اجرای پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی شروع می شود.

به گزارش گروه رسانه ای برای اردبیل نادر فلاحی صبح روز پنج شنبه در نشست با مدیران میهمان‌پذیرهای شهرستان اردبیل به نقل از تسنیم اظهار کرد: حفظ سلامت گردشگران در اولویت قرار دارد و اکیپ‌های نظارتی متشکل از معاونت گردشگری، انجمن صنفی مراکز اقامتی و علوم پزشکی به صورت مستمر و روزانه در چندین نوبت از مراکز بازدید خواهند کردتا در صورت مشاهده تخلف و یا موارد مشکوک برخورد قانونی شده و پلمپ شوند.

وی ادامه داد: هر گونه سهل‌انگاری در این زمینه عواقب جبران‌ناپذیری دارد و انتظار می‌رود شاهد همکاری همه‌جانبه مراکز و رعایت تمامی پروتکل‌های ابلاغی از سوی میهمان‌پذیرهای شهرستان اردبیل باشیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در چند روز گذشته ما شاهد بازگشایی هتل‌ها و مراکز اقامتی در سطح استان در راستای خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران ورودی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستیم و تاکنون با مشکلی مواجه نبوده ایم.

۹۹/۱۱۷/

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *