۸۳ کلاس درس در اردبیل در حال احداث است

۸۳ کلاس درس در اردبیل در حال احداث است

مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان اردبیل گفت: از محل کمک‌های خیرین مدرسه‌ساز و با رشد ۳۰ درصدی ۱۸ پروژه با ۸۳ کلاس در حال احداث است.

به گزارش گروه رسانه ای برای اردبیل دولت لطفی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا تصریح کرد: سال گذشته ۱۷ پروژه با ۶۳ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش داده شد و با توجه به رشد ۲۰ درصدی هر سال اعتبارات ملی این اداره کل نسبت به سال‌های قبل افزایش چشمگیری پیدا می کند.

وی همچینن در مورد مدارس خلخال افزود: ۱۰پروژه و طرح عمرانی نوسازی در شهرستان خلخال هم تکمیل شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته و در سال گذشته ۸میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتباری مختلف برای نوسازی سیستم گرمایشی مدارس خلخال و حذف بخاری‌های غیراستاندارد نفتی و جایگزینی بخاری‌های هرماتیک و گازی استاندارد هزینه شد.

مدیرکل نوسازی ،تجهیز و توسعه مدارس استان اردبیل گفت: در مناطق شهری خلخال و مناطق روستایی این شهرستان پنج پروژه مدرسه‌سازی از سال های قبل شروع شده اما برای تکمیل این پروژه‌ها ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

لطفی افزود: در صورت آماده شدن زیرساخت‌های لازم از جمله برق، گاز و احداث راه مناسب برای مدرسه شهرک مسکن مهر خلخال این مدرسه مهرماه امسال در اختیار دانش‌آموزان قرار خواهد گرفت.

وی تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره مدارس در سال جاری را از اهداف اداره کل نوسازی مدارس استان در سال جاری دانست.

۹۹/۱۱۷/

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *