۵۰ درصد تخفیف برای سرمایه گذاران مناطق کمتر توسعه یافته اردبیل اعمال می شود

۵۰ درصد تخفیف برای سرمایه گذاران مناطق کمتر توسعه یافته اردبیل اعمال می شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: بخش خصوصی می تواند با سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته استان اردبیل از ۵۰ درصد تخفیف در قیمت زمین بهره مند شود.

به گزارش گروه رسانه ای برای اردبیل محمد اهلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: متقاضیانی که طرح صنعتی خود را در زمان مقرر به پایان رسانده باشند و موفق به کسب پایان کار ساختمان و پروانه بهره‌برداری شوند می توانند از ۵۰ درصد بخشودگی اقساط باقیمانده بهره مند شوند

وی ادامه داد: مشوق ها و امتیازها برای ترغیب سرمایه گذاران، رونق تولید و ایجاد اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته است اما زمانی شامل متقاضیان خواهد شد که در زمان مقرر طرح های صنعتی خود را به پایان رسانده باشند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزود: شهرک های صنعتی کوثر، گرمی و نواحی صنعتی شکرآب، روح‌کندی، نیر و رضی شامل این امتیازها هستند و در سال گذشته هم متقاضیانی که توانسته بودند در زمان مقرر واحدهای صنعتی خود را به پایان برسانند از بخشودگی ها بهره مند شدند.

محمد اهلی تصریح کرد: در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها و ایجاد بسترهای لازم از مهم‌ترین اولویت‌های این شرکت است و در ۲ سال اخیر بدلیل حمایت های مسئولان استان و رغبت صنعتگران و سرمایه گذاران تعداد واحدهای صنعتی فعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افزایش چشمگیری داشته است.

وی بیان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با تامین زیرساخت‌ها، کاهش مبلغ نقدی و اقساط بندی بلند مدت قیمت زمین، برگزاری دوره های آموزشی، حمایت از شرکت های دانش بنیان وعارضه یابی واحدهای صنعتی توسط کلینیک های کسب و کار برای تسهیل حضور سرمایه گذاران حمایت می کند.

/۹۹/۱۱۷/

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *