سه طرح بزرگراهی برای شمال اردبیل تعریف شده است

سه طرح بزرگراهی برای شمال اردبیل تعریف شده است

معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با پیگیری‌ های انجام شده و حمایت‌های همه‌جانبه مسولان استانی و اختصاص اعتبارات در سفر رییس جمهوری سه طرح بزرگراهی برای شمال اردبیل تعریف شده است.

به گزارش گروه رسانه ای برای اردبیل علی یوسف‌زاده روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگاران به نقل از ایرنا اظهار کرد: مطالعات پروژه های شمال استان در حال انجام است و حدود ۱۰۷ کیلومتر در حال اجرا و ۲۳۰ کیلومتر هم مطالعات نقشه‌برداری، طراحی ابنیه فنی و طراحی مسیر در دست اقدام است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بدلیل نبود اعتبارات کافی برخی از پروژه ها در قطعات کوچکی اجرا می شد اما با اختصاص اعتبارات خوب به بخش حمل و نقل در سفر ریاست جمهوری و تخصیص به موقع آن سرعت پروژه ها افزایش خواهد یافت.

معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: با ۴ خطه کردن راه ها که یکی از مطالبات مردم است تصادفات کاهش می یابد اما همچنان عامل انسانی در تصادفات جاده ای نقش دارد.

علی یوسف زاده بیان کرد: طبق آمار ثبت شده توسط سیستم‌های ثبت تخلفات میزان ارتکاب تخلفات رانندگی استان اردبیل بیش از پنج برابر میانگین کشوری و استانی است.

/۹۹/۱۱۷/

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *