درب هیات فوتبال به روی تمامی منتقدان باز است

درب هیات فوتبال به روی تمامی منتقدان باز است

رئیس هیات فوتبال استان اردبیل گفت نگاه و رویکرد شهردار و شورای شهر اردبیل به تیم فوتبال شهرداری باید به عنوان یک سرمایه اجتماعی باشد وشهرداری این تیم را به حال خود واگذار نکند
صمد نوتاش درگفتگو با روزنامه برای اردبیل، اظهارداشت: نگاه شهرداری وشورای شهر اردبیل به تیم فوتبال شهرداری اردبیل باید به عنوان سرمایه اجتماعی باشد و این تیم را به حال خود واگذار نکنند.
وی با اشاره به اینکه تیم فوتبال شهرداری اردبیل در سال های گذشته حتی درآستانه صعود به لیگ برتر فوتبال کشور قرار داشت، بیان کرد: به دلیل برخی مشکلات اداری و عدم تیمداری شهرداری هم اکنون در لیگ دسته سه هم با مشکلات زیادی دسته پنجه نرم می کند و این وضعیت شایسته شهرداری و شورای اردبیل نمی باشد.
رئیس هیات فوتبال استان اردبیل گفت: حضور هزاران تماشاگر در بازی های سال گذشته شهرداری اردبیل نشان از علاقه مردم استان به تیم فوتبال شهرداری بود و نباید در قبال این تیم پر طرفدار بی تفاوت بود.
نوتاش افزود: انتظار داریم شهرداری و شورای شهر از این تیم حمایت کنند و این تیم همچنان با نام شهرداری و یا تحت حمایت شهرداری به فعالیت خود ادامه دهد اگر قرار باشد تیم فوتبال شهرداری اردبیل را واگذار کنند باید در شان وجایگاهی که این تیم را در سال های گذشته تحویل گرفته بودند، تحویل دهند.
وی ادامه داد: تیم فوتبال شهرداری اردبیل ۱۴ مرداد ماه باید درلیگ دسته سوم کشور در اردبیل به مصاف حریف خود برود که برای حضور در این بازی هم اکنون مشکلات فراوانی وجود دارد.
فوتبال اردبیل از اسپانسر و حامی مالی قوی بی بهره مانده است
رئیس هیات فوتبال استان اردبیل گفت: متاسفانه فوتبال اردبیل از اسپانسر وحامی مالی قوی بی بهره مانده است ونیاز است شرایط حضور حامی و اسپانسر قوی در فوتبال اردبیل فراهم شود.
نوتاش گفت: حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی وحامی مالی قوی در فوتبال اردبیل ضروری است و یکی از ملاک های توسعه فوتبال پایدار محسوب می شود
وی اضافه کرد: از حضور اسپانسر و سرمایه گذاران برای تیم داری دراردبیل استقبال می کنیم و در این زمینه آماده هرگونه همکاری هستیم


هیات فوتبال استان اردببل رتبه اول کشور را کسب کرد


رئیس هیات فوتبال استان اردبیل تاکید کرد: درارزیابی فدراسیون فوتبال در بین ۲۲ استان غیر برخوردار هیات فوتبال استان اردبیل رتبه اول کشور را کسب کرد.
نوتاش دستاوردهای فوتبال استان در شاخص های فوتبال پایه و فوتبال بانوان و آموزش دوره های مربیگری وداوری و استعدادیابی ومدارس فوتبال را بسیار خوب ارزیابی کرد وافزود: در اکثر شاخص دستاوردهای خوبی بدست آورده ایم
وی بیان کرد: حضور داور بانوی اردبیل در مسابقات بین المللی فوتبال، کسب خانم گلی لیگ برتر فوتبال توسط فوتبالیست بانوی اردبیل، حضور تیمهای فوتبال و فوتسال استان در مسابقات کشوری نشان از توانمندی فوتبال و فوتسال استان است.
رئیس هیات فوتبال استان اردبیل گفت: خانم سمیه خرمی فوتبالیست استان اردبیل امسال خانم گلی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور را کسب کرد که دستاوردی خوبی برای فوتبال بانوان است.
نوتاش از حضور ژاله طوفان پور داور بانوی اردبیلی با تحصیلات دکترا در بازی های بین المللی ولیگ برتر خبر داد و افزود: این موفقیت ها نشان از استعداد های بی نظیر بانوان دراستان است
وی گفت: آیناز غیایی مقدم ویاسمن فرمانی، فوتبالیست‌های اردبیلی نیز ازسرمایه های فوتبال استان هستند که سابقه حضور درتیم ملی فوتبال بانوان ولیگ برتر راداشته اند.
عضو مجمع فدراسیون فوتبال تصریح کرد: تیم فوتبال بانوان اردبیل در فوتبال و فوتسال خوش درخشیده و در صورت وجود اسپانسر مناسب این تیم ها در سطح اول فوتبال و فوتسال کشور نیز می توانند خوش بدرخشند.


حضور داور اردبیلی با تحصیلات دکترا در لیگ برتر فوتبال کشور


رئیس هیات فوتبال استان حضور سید یعقوب حجتی داور اردبیل در لیگ برتر فوتبال کشور را افتخاری بزرگ برای داوری فوتبال استان عنوان کرد و افزود: این داور اردبیلی چندین سال در سطح اول فوتبال کشور حضور داشته است.
نوتاش از حضور داوران اردبیلی در لیگ برتر فوتسال کشور خبرداد وافزود: تعداد زیادی از داوران استان اردبیل در لیگ بر تر و لیگ دسته یک ودو وسه فوتبال وفوتسال حضور دارند.
وی از برگزاری دوره های داوری ومربیگری با حضور مدرسان فدراسیون فوتبال دراستان نیز خبرداد.


مدارس فوتبال در شهرهای دارای وضعیت قرمز تعطیل است


رئیس هیات فوتبال استان اردبیل بیان داشت: درحال حاضر مدارس فوتبال در شهر های دارای وضعیت قرمز استان اردبیل تعطیل است ودر شهرهای دارای شرایط بارعایت پروتکل های بهداشتی امکان پذیر است.
نوتاش ازنظارت مستمر بر مدارس فوتبال استان خبرداد و وافزود: بامتخلفان دربخش های مختلف برخورد می شود.
وی گفت: در حال حاضر باتوجه به وضعیت ویروس کرونا ۲۵ مدرسه فوتبال دراستان که الزامات وپروتکل های بهداشتی را رعایت کرده اند مجوز فعالیت دارند.


علی دایی اسطوره تکرار نشدنی است


عضو مجمع فدراسیون فوتبال تاکید کرد: علی دایی یکی از اسطوره‌های فوتبال جهان و تکرار نشدنی است.
نوتاش گفت: دنیا فوتبال ایران را با نام دایی میشناسد و از اینکه افتخار آفرین واسطوره بزرگ از استان اردبیل برخاسته به خود می بالیم.
وی حضور بازیکنان اردبیل درلیگ های خارجی ولیگ برتر را افتخاری برای فوتبال اردبیل عنوان کرد .


همت وتلاش خبرنگاران در انعکاس رویدادهای فوتبال وفوتسال استان قابل قدردانی است


ریس هیات فوتبال استان از همت وتلاش خبرنگاران استان درانعکاس رویدادهای فوتبال وفوتسال استان و تهیه وتولید گزارش های فوتبالی قدردانی کرد و افزود: درهای هیات فوتبال استان به روی اصحاب قلم ورسانه باز است
نوتاش گفت هرگونه انتقاد ونقد سازند را از رسانه ها وخبرنگاران می پذیریم و به پیشنهادات سازنده اصحاب قلم ورسانه برای توسعه فوتبال استان ارج می نهیم.
وی گفت: فاصله مطالبات مردم درحوزه فوتبال بارسانه باید نزدیک باشد ورسانه ها باید در انعکاس مطالبات فوتبالی مردم و پیگیری تحقق آن پیشگام باشند.

گفتگو:شیرین صدیق

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *