۸۰ میلیارد تومان برای تکمیل محور اردبیل–سرچم اختصاص یافت/ نوبخت هفته آینده میهمان اردبیل است

۸۰ میلیارد تومان برای تکمیل محور اردبیل–سرچم اختصاص یافت/  نوبخت هفته آینده میهمان اردبیل است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: محور اردبیل – سرچم به عنوان پروژه شاخص در سالجاری ۸۰ میلیارد تومان اعتبار فوق‌العاده دریافت می‌کند.
به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل، داود شایقی در نشست مجـــمع نمایندگان استان اردبیل با رئیـــس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: جلسه مجمع نمایندگان اســتان به همراه استاندار اردبیل با مــعاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد که استاندار اردبیل در ارائه گزارش خود ضرورت تخصیص اعتبار برای پروژه‌های مصوب سفر رئیس جمهور را یادآور شد.
وی خاطرنشان کرد: در این دیدار استاندار اردبیل تخصیص کامل اعتبارات جهش تولید را که در قالب تفاهمنامه بین استانداری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به امضا رسیده خواستار شد تا در اسرع وقت حمایت از واحدهای تولیدی و پروژه‌های مرتبط در این حوزه به سرانجام برسد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل افزود: در سال جهش تولید سازمان برنامه و بودجه اعتبار فوق‌العاده‌ای را برای یک پروژه خاص در استان‌ها تامین می‌کند که قرار شد در استان اردبیل نیز برای محور اردبیل – سرچم به طول ۳۵ کیلومتر ۸۰ میلیارد تومان منابع اختصاص یابد تا دوبانده در این مسیر اجرایی شود.
شایقی گفت: این اعتبارات علاوه بر ۴۵ میلیارد تومان اعتبار سفر رئیس جمهور است که قرار شد از طریق برنامه و بودجه تخصیص آن ابلاغ شود.
وی ادامه داد: در این جلسه نمایندگان استان هر کدام به مدت پنج دقیقه درخواست‌ها و مطالبات اهالی حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند تا با پیگیری از طریق سازمان برنامه و بودجه اعتبار پروژه‌های مورد نظر تامین شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل بیان کرد: با درخواست نمایندگان استان قرار شد هفته آینده رئیس سازمان برنامه و بودجه سفری را به استان اردبیل داشته باشند تا براساس مصوباتی که در این سفر انجام می‌شود، تا پایان سال تامین اعتبار طرح‌ها و پروژه‌ها در دستور کار قرار گیرد.
شایقی اظهار کرد: در سفر نوبخت به استان قرار است نشستی در حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و نمایندگان استان در مجلس انجام شود تا به صورت دقیق اولویت‌های تکمیل پروژه‌ها در سال ۹۹ معرفی و اجرای آنها با تلاش و پیگیری‌های مستمر در دستور کار قرار گیرد.
به گزارش روزنامه برای اردبیل، در این جلسه علی نیکزاد نایب رئیس مجلس، سید کاظم موسوی رئیس مجمع نمایندگان استان، صدیف بدری، محمود عباس‌زاده، سیدحمایت میرزاده، سیدغنی نظری، ولی اسماعیلی و عباس جهانگیرزاده، اعضای مجمع نمایندگان استان اردبیل و داوود شایقی رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این استان حضور داشتند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *