رسیدن به خانم گلی سختی های زیادی برای من داشت

رسیدن به خانم گلی سختی های  زیادی برای من داشت

خانم گل اردبیلی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور گفت: برای رسیدن به خانم گلی لیگ برتر فوتبال کشور سختی های زیادی را تحمل کردم.

سمیه خرمی درگفت و گو با روزنامه برای اردبیل، اظهارکرد: برای رسیدن به خانم گلی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور سختی های زیادی را متحمل شدم و هیچ وقت از رسیدن به هدفم با تمام شرایط سختی که پیش رویم بود دست از تلاش برنداشتم.
وی افزود: من سختی های زیادی را برای رسیدن به این موقعیت کشیدم و فوتبالم را از کودکی در کوچه پس کوچه های روستای اسلام آباد پارس آباد شروع کردم و به این موفقیت دست یافتم.
خانم گل اردبیلی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور ادامه داد: ازهمان دوران کودکی پول جیبی هایم را جمع می کردم و صرف هزینه توپ و لباس و کفش فوتبال می کردم و عشق ام فوتبال بود.
وی گفت: علی رغم اینکه دختر بودم ولی درکوچه و حیاط روستای مان درسرما و گرما فوتبال بازی می کردم تا به آرزویم که فوتبال بازی کردن درسطح بالا بود برسم.
خرمی افزود: فوتبال هم اکنون زندگی من شده و تا زمانی که توان و قدرت بدنی ام اجازه بدهد فوتبال بازی خواهم کرد.
خرمی با اشاره به اینکه بانوان فوتبالست ایرانی با عشق و علاقه ای که به فوتبال دارند به این رشته روی آوردند تصریح کرد: درآمد و قراردادهای فوتبالیست‌های بانوان به هیچ وجه قابل قیاس با فوتبالیست‌های آقایان نیست و بانوان فوتبالیست با عشق و علاقه ای که برای سربلندی ایران دارند فوتبال بازی می‌کنند.
بانوی فوتبالیست اردبیلی گفت: حقوق‌مان بسیار ناچیز است و عشق و علاقه به فوتبال و افتخارآفرینی برای استان و کشورم ایران انگیزه در من ایجاد کرده است.
وی خواستارحمایت از فوتبالیست های بانوان شد و افزود: فوتبال بانوان آنچنان مورد حمایت قرار نگرفته است لازم است حمایت‌های همه جانبه‌ای از فوتبالیست‌های بانوان کشورمان انجام شود تا این فوتبالیست‌ها با انگیزه بالابرای منطقه و کشورشان افتخار آفرینی کسب کنند.


با ۲۷ گل به عنوان خانم گل مسابقات لیگ برتر قرار گرفته‌ام


خرمی با اشاره به اینکه با ۲۷ گل به عنوان خانم گل مسابقات لیگ برتر قرار گرفته‌ام، افزود: چهار سال است در کردستان توپ میزنم و قبلا هم در استقلال تهران و شهرداری اورمیه و چند تیم دیگر بازی کرده‌ام.
وی گفت: چند بار به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدم و اولویتم این است که بتوانم برای استان اردبیل و کشورمان افتخارآفرینی کنم.
بانوی فوتبالیست لیگ برتری گفت: انتظار می رود مسئولان استان حمایت های عملی و همه جانبه ای از من داشته باشد چون تنها بازیکن بانوی لیگ برتری من هستم.
خرمی به سختی های لیگ برتری اشاره کرد و گفت: برای لیگ برتری شدن سختی‌های زیادی را به جان خریدم و هدفم این بوده که ثابت کنم هیچ محدودیتی برای بانوی ایرانی نیست و بانوان هم مثل آقایان این سرزمین درعرصه‌های ورزشی می‌توانند به موفقیت مضاعف دست یابند و این موضوع را امسال باخانم گل شدن لیگ برتر فوتبال بانوان کشور ثابت کردم.
وی با اشاره به استعداد بالای فوتبالیست های بانوان خاطرنشان کرد: برای توسعه فوتبال بانوان در کشور به ویژه استان اردبیل نیاز است اسپانسرهای قوی حمایت خود را از بانوان با استعداد فوتبالیست انجام دهند و همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان زیرساخت‌های لازم را فراهم کند چرا که بانوان فوتبالیست‌ اردبیل استعدادهای بالایی دارند.
خرمی بیان کرد: باید به بانوان فوتبالیست‌ بها داده شود و حمایت‌های همه جانبه صورت گیرد تا این بانوان بتوانند با انگیزه بالا در عرصه ورزش فعالیت کنند.
بانوی فوتبالیست با اشاره به یکی از بزرگ ترین آرزوهایش افزود: اینک حضور در تیم های اروپایی آرزوی فوتبالی من است دوست دارم در لیگ برتر فوتبال انگلیس توپ بزنم.
خرمی با اشاره به اینکه میخواهم در کشورم موثر واقع شوم افزود: در صورت بازگشت شرایط فوتبال در سطح تیم ملی بانوان تمام تلاشم را می کنم به تیم ملی دعوت شوم و برای تیم کشورم موثر باشم.
وی ادامه داد: هیچ وقت از تلاش و کوششم برای فوتبال دریغ نمی کنم تا به هدف مورد نظرم که فوتبال است برسم.
خانم گل لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در آخر افزود: انتظارم این است که حمایت عملی از من بانوی فوتبالیست انجام شود و از حمایت های صمد نوتاش رئیس هیات فوتبال استان و اداره ورزش و جوانان استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد و خانم غیائی مقدم نائب رئیس بانوان هیات فوتبال استان همچنین ازخانواده ام که همیشه با حمایت هایشان حامی من بودند کمال قدردانی و تشکر را دارم.

گفتگو:شیرین صدیق

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *