مبارک شمایید… روز خبرنگار بهانه است

مبارک شمایید… روز خبرنگار  بهانه است

دیروز هفدهم مرداد بود و مثل مرداد هر سال مردم و مسئولان به یاد ما افتادند و با ارسال گل و شیرینی و پیام تبریک و …روز خبرنگار را به خبرنگاران روزنامه برای اردبیل تبریک گفتند. شما که غریبه نیستید، اولش می خواستیم گلایه کنیم و بگوییم چرا فقط سالی یک روز یادتان می آید، ما هم هستیم و وجود داریم…
می خواستیم بنویسیم روز دیوارهای کوتاه، روز نردبان های بی ادعا، روز کتک خورهای جامعه و…و…و….اما با خودمان گفتیم چرا نیمه خالی لیوان را ببینیم؟! چرا متوقع باشیم…اصلا همین که مردم و مسئولان و اهالی ورزش و ورزش دوستان سالی یک بار و یک روز هم یاد ما باشند، کافی است. مگر از مردم و مسئولان طلب داریم؟
ما این حرفه را آگاهانه انتخاب کردیم و پایش هم ایستادیم…این شغل ماست و هفدهم مرداد هم روز ماست…
دیروز مسئولان و مردم زیادی از طریق تلفن، اینستاگرام، پیامک و …روز خبرنگار را به ما تبریک گفتند و بسیار ما را شرمنده کردند.
به این همه محبت پاسخی نداریم غیر از سپاس …سپاس از این لطف بزرگ، سپاس از اینکه به یاد ما بودید…روز خبرنگار بهانه است، مبارک شمایید که روزنامه برای اردبیل با شما برای اردبیل شد و امید است که پیش شما سربلند بمانیم.
۱۷مرداد؛ روزی برای عهد دوباره
دیروز وقتی در گوشی خودمان پیام تبریک خوانندگان عزیز روزنامه برای اردبیل ، دوستان و مسئولان را دیدیم، به خود بالیدیم همراهانی داریم که روز ما را به یاد دارند. در کنار همه مشقت ها، تهمت ها و مرارت هایی که برای انتقال صحیح اخبار به شما متحمل می شویم، همین یک روز را دتریم تا به خود تبریک بگوییم و برای بقیه سال آماده شویم اما خوشحالیم که در برابر خدا و وجدان خود شرمنده نیستیم و امیدواریم در برابر شما هم شرمنده نباشیم. در افتادن با دیکتاتورهای نوچه پرور، گاه سختی هایی می آفریند که ذات کار ماست اما امیدواریم از مسیر حق طلبی و حق جویی بیرون نرویم و به اعتماد شما پاسخی متقابل دهیم. چند ماهی است که هم نفس با شما کار می کنیم و امیدواریم این همدمی سال های سال تداوم داشته باشد. روز خبرنگار برای ما روزی است که دوباره با خود پیمان می بندیم به عهد با شما وفادار بمانیم. امیدواریم همراه ما بمانید و ماهم خدمت گزار خوبی برای شما مردم شریف و دوست داشتنی باشیم. دوست تان داریم

یادداشت:علی عبدی گده گهریز

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *