رویداد آجر به آجر بستر عظیمی را جهت مشارکت فراهم ساخته است

رویداد آجر به آجر بستر عظیمی را جهت  مشارکت فراهم ساخته است

مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل در جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز گفت: طرح آجر به آجر بستر عظیمی را جهت مشارکت فراهم ساخته است.

به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از سایت روابط عمومی نوسازی مدارس استان اردبیل، طی جلسه ای که با حضور مدیر کل نوسازی مدارس ، رییس مجمع خیری مدرسه ساز استان اردبیل و روسای مجامع خیرین و شوراهای بانوان خیر مدرسه ساز شهرستان های بیله سوار و نمین برگزار گردید ، نحوه مشارکت درپروژه های خیری تصمیم کیری شد و طرح آجر به آجر مورد بررسی قرار گرفت.
دولت لطفی مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل ضمن تقدیر از فعالیت های مجامع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل که در سالهای گذشته در جذب خیرین و مشارکت در ساخت مدارس با مجموعه نوسازی مدارس اردبیل همکاری نموده اند ، افزود : با وجود تلاش های صورت گرفته و فضاهای آموزشی جدیدی که هر ساله به سرانه فضاهای اموزشی استان افزوده می شود همچنان در برخی از مناطق استان شاهد تراکم دانش آموزان در مدارس می باشیم که با عنایت و همکاری هرچه بیشتر مجامع خیرین مدرسه ساز استان با مجموعه نوسازی مدارس استان اردبیل امید است این مشکلات را بر طرف نماییم .
دولت لطفی بستر جدید و مهم فعالیت مجامع خیرین استان اردبیل را پویش آجر به آجر دانسته و گفت : طرح آجر به آجر بستر عظیمی را جهت مشارکت فراهم ساخته و باعث شده اقشار مختلف جامعه در حد توان خود در امر مقدس مدرسه سازی شرکت داشته باشند فلذا مجامع خیرین استان باید در نشر این پویش و جذب مشارکت در این طرح تمام تلاش خود را انجام دهند .
مدیر کل نوسازی مدارس اردبیل از پیشرفت چشمگیر پروژه های خیری در سطح استان خبر داد و تشریح کرد : کلیه پروژه های خیری در سطح استان با سرعت در حال تکمیل می باشند و هیچ پروژه خیری بلا تکلیفی در استان اردبیل نداریم .
جواد قرآن نویس رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل ضمن تشکر از تلاش های مجامع خیرین و شوراهای بانوان خیر مدرسه ساز استان اردبیل اظهار داشت : با توجه به مردم نوع دوست و مهربان استان اردبیل از مجامع خیرین استان انتظار فعالیت و جذب مشارکت بیشتری انتظار می رود که با همت این مجامع در اینده ای نزدیک شاهد جذب خیرین هرچه بیشتر برای پروژه های خیری و طرح آجر به آجر خواهیم بود .
جواد قرآن نویس از اهدا مبلغ ۷ میلیارد ریال جهت ساخت دو مدرسه خیری توسط خیر محترم جناب آقای اردشیر زارع خبر داد .
خلاصه جمع بندی تصمیمات این جلسه بشرح ذیل می باشد :
تکمیل مدرسه حسینیه الزهرا آبی بیگلو بصورت مشارکت ۵۰ درصدی نوسازی مدارس و مجمع خیرین مدرسه ساز اردبیل
شروع احداث مدرسه خیری ۶ کلاسه امام حسن مجتبی (ع) توسط خیر محترم جناب آقای علیزاده
شروع تخریب و بازسازی مدرسه ۳ کلاسه زرگر بیله سوار
خرید ۶ دستگاه تبلت توسط مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل برای کدانش آموزان نیازمند شهرستان های بیله سوار و نمین
خرید ۱۰ دستگاه تبلت جهت دانش آموزان ایتام نمین توسط مجمع خیرین مدرسه ساز این شهرستان
در پایان حکم فعالیت سرکانم خانم ستوده رییس شورای باتوان خیر مدرسه ساز بیله سوار به ایشان اهدا گردید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *