رتبه اول اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در بین دستگاه های اجرایی

رتبه اول اداره کل تعاون، کار و رفاه  اجتماعی اردبیل در بین دستگاه های اجرایی

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل موفق به کسب رتبه اولِ ارزیابی جشنواره شهید رجایی استان در بین ۵۱ دستگاهی اجرایی استان در سال ۹۸ شد.
به گزاری روزنامه «برای اردبیل» به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ طی مراسمی در جلسه شورای توسعه مدیریت استان اردبیل دستگاه های اجرایی برتر در ارزیابی جشنواره شهید رجایی معرفی و تقدیر شدند.
استاندار اردبیل در این جلسه گفت: دستگاه های اجرایی استان در ۵ حوزه مختلف توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی اردبیل در شاخص های عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفتند.
اکبر بهنام جو افزود: گروه سلامت و رفاه اجتماعی، گروه تولیدی و خدماتی، گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت، گروه عمومی و قضایی و گروه پژوهشی و فرهنگی محورهای هستند که عملکرد ۵۱ دستگاه اجرایی استان اردبیل بررسی شدند.
در ادامه این جلسه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریز استان خاطرنشان کرد: دولت براساس ماده ۸۱ و ۸۲ خدمات کشور نظام ارزیابی و سنجش عملکرد دستگاه‌ها را مورد تاکید قرار داده و ما نیز در یک فرآیند ارزیابی بر مبنای شاخص‌های تعریف شده سعی کردیم تا ۵۱ دستگاه اجرایی استان را مورد ارزیابی قرار دهیم.
شایقی هدف از این سنجش و ارزیابی را تعیین نقاط ضعف و قوت، ارتقای شاخصه شفافیت و پاسخگوئی مدیران و مسئولان، بهبود و توسعه عملکردها و فرآیندها، ارتقای کیفی خدمات دانست و بیان کرد: ارزیابی در ابعاد مختلف اعم از شاخص‌های عمومی و اختصاصی انجام شد و ۵ دستگاه اجرایی برتر در حوزه های مختلف مشخص شدند.
کسب رتبه اول اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در بین ۵۱ دستگاه اجرایی برتر
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در جشنواره شهید رجایی سال ۹۸ در بین ۵۱ دستگاه اجرایی ارزیابی شده استان موفق به کسب رتبه اول شد.
گفتنی است در ۵ سالی گذشته اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به صورت متوالی موفق به کسب عنوان برتر در ارزیابی جشنواره شهید رجایی سال های گذشته شده است.
استمرار موفقیت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در جشنواره شهید رجایی
در این آیین از دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان دستگاه برتر در گروه آموزش، پژوهش و فرهنگ، از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دستگاه برتر در گروه سلامت و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی به عنوان دستگاه برتر زیربنایی و توسعه زیرساخت ،اداره کل گمرکات به عنوان دستگاه برتر تولیدی و خدماتی و اداره کل ثبت احوال استان به عنوان دستگاه برتر عمومی و قضایی در جشنواره شهید رجایی تجلیل شد.
استاندار اردبیل روز شنبه در آیین معرفی و تجلیل از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی گفت: عملکرد دستگاه‌های برگزیده در جشنواره شهید رجایی با رتبه کسب کرده آنها مطابق بوده و این دستگاه‌ها توانسته‌اند در خدمت‌رسانی موفق عمل کنند.
اکبر بهنامجو افزود: تمامی مدیران در راستای خدمت به مردم و اقدامات و برنامه‌ها جهش بسیار خوبی داشته‌اند و فاصله رتبه‌ها در کمترین فاصله ممکن بود.
وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته و همگامی و همراهی مدیران در راستای جهش تولید حرکت می‌کنیم ، توسعه و آبادانی را مدیون تلاش تمامی مدیران و کارکنان دستگاه‌ها عنوان کرد.
ارتقا کیفیت ارائه خدمات به جامعه کار و تولید در اردبیل عملیاتی شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: ارتقا ارئه خدمات به جامعه کار و تولید از مهمترین اهداف سازمانی تعریف شده در نظام ارزیابی است.
قاسم رحیمی در جلسه توسعه مدیریت این اداره کل کسب رتبه اول در جشنواره شهید رجایی استان را ناشی از تلاش و زحمات کلیه کارکنان دانست و گفت: هدف از ارزیابی سنجش، ارزش گذاری و قضاوت در خصوص عملکرد دستگاه های اجرایی بر اساس قوانین و مقررات، معیارهای اثربخشی، کارایی اقتصادی و اخلاقی به منظور ارتقاء کیفیت خدمات به مخاطبین است.
وی با بیان اینکه رضایت ارباب رجوع مهمترین مولفه در ارزیابی است افرزود: استمرار موفقیت چهارساله در ارزیابی بین دستگاهی نشان از این است که کسب این عنوان اتفاقی نیست و برنامه ریزی های برای ارتقا نظام خدمات رسانی به مراجعین و مافزایش میزان رضایتمندی راجعین ادامه خواهد داشت.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل جشنواره شهید رجایی به عنوان فرصتی استثنائی در شناسایی نقاط ضعف و قوت دستگاه‌ها و نهادهای عمومی، دولتی و خدمات‌رسان برشمرد و بیان کرد: در یک تلاش یک ساله سعی بر این است تا با کسب نمرات و امتیاز مورد نظر رقابت سالم در کسب جایگاه ممتاز شکل گرفته و حرکت موثر و مفیدی را در ارائه خدمات مطلوب به جامعه کار و تولید شاهد باشیم.
در این مراسم از مدیران و کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به جهت کسب مقام اول در جشنواره شهید رجایی استان اردبیل در سال ۹۸ تجلیل شد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *