تامین اجتماعی شهرستان بیله سوار به نام زنده یاد علی سلطانی نامگذاری شد

تامین اجتماعی شهرستان بیله سوار به نام زنده یاد علی سلطانی نامگذاری شد

تامین اجتماعی شهرستان بیله سوار به نام زنده یاد علی سلطانی نامگذاری و از تابلوی آن رو نمائی شد
به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل ، همزمان با گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند، وطی مراسمی از اقدام ارزشمند و ماندگار سازمان تامین اجتماعی و در راستای ارج نهادن به سال ها تلاش و زحمات صادقانه زنده یاد علی سلطانی رئیس فقید روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان اردبیل، از تابلوی شعبه تامین اجتماعی بیله سوارکه به نام زنده یاد علی سلطانی نامگذاری شده بود ، رو نمائی شد.
در ادامه مراسم، و در اقدامی شایسته و ارزشمند دیگر ، از سوی اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، لوح ستاره ماندگارروابط عمومی کشور و تندیس جشنواره به پاس زحمات و تلاش های زنده یاد علی سلطانی که از کارکنان خوشنام، ساعی و صدیق در عرصه روابط عمومی، اطلاع رسانی و اخبار سازمان بود. به فرزندان ایشان توسط مدیران بیمه ای و درمانی استان اهدا شد .
لازم به یادآوری است که لوح ستاره ماندگار و تندیس جشنواره به آقای هادی صفری مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی بعنوان روابط عمومی برتر کشور اهدا شده بود.
در پایان مراسم با مدیحه سرائی، قرائت فاتحه و نثار صلوات نام و یاد این همکار فقید و مردم دار گرامی داشته شد. مرحوم علی سلطانی ۲۵ تیرماه سال ۱۳۹۹ روز تامین اجتماعی در بازگشت از ماموریت اداری ودر سانحه تصادف در ۴۴ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
بازدید رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل از پروژه های بیمارستان تامین اجتماعی سبلان اردبیل:
پیگیر افزایش اعتبارات برای تسریع خدمات رسانی در بیمارستان سبلان هستیم
سید کاظم موسوی رئیس مجمع نمایندگان استان در جریان بازدید از پروژه های عمرانی بیمارستان سبلان گفت : پیگیر افزایش اعتبارات برای تسریع در روند خدمات رسانی بیمارستان سبلان هستیم
سید کاظم موسوی نماینده مردم شریف شهرستانهای اردبیل، نیر ، نمین و سرعین و رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل به همراه دکتر قادر برجی مدیر درمان تامین اجتماعی استان با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی سبلان اردبیل از پروژه های در دست احداث این بیمارستان بازدید و در جریان روند پیشرفت آن قرار گرفت .
موسوی در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های مسئولان و کارکنان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان و واحدهای تابعه به خصوص کادر درمان که در این شرایط خاص به عنوان مدافعان سلامت در خط مقدم تلاش مضاعف می کنند تصریح کرد کارهای عمرانی و توسعه ای انجام گرفته در بیمارستان سبلان در دوسال اخیر چشمگیر و قابل تحسین و تقدیر است .رئیس مجمع نمایندگان استان گفت . پیگیر افزایش اعتبارات برای تسریع در روند پیشرفت و اتمام پروژه های موجود در بیمارستان سبلان هستیم .نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود .
ما خود را درکنار دولت و دولت را درکنار خود برای همکاری و تعامل بیشار برای کاستن مشکلات و کمبود های معیشتی و …می دانیم .و لذا بایستی دست به دست هم داده به مردم و دهک های پائین خدمت رسانی کنیم .
موسوی با تاکید بر ضرورت راه اندازی بیمارستان فوق تخصصی تصریح کرد :در این راستا ما هم اهتمام ویژه خواهیم داشت و پیگیری می کنیم تا در این مجموعه به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های پزشکی را شاهد باشیم .
دکتر برجی در این بازدید ضمن تشریح پروژه های عمرانی و میزان پیشرفت آن در بیمارستان سبلان اظهار داشت :چنانچه نمایندگان در تامین اعتبارات لازم ما را حمایت کنند زیر ساخت های فیزیکی درمانی بیمارستان نیز ارتقاء یافته و خدمات با کیفیت بالا به بیماران و مراجعه کنندگان ارائه خواهد شد .
وی در ادامه افزود طبق برنامه ریزی های بعمل آمده با تسریع و اتمام پروژه های عمرانی راه اندازی بخش های درمانی ، بخش دیالیز،آنژیوگرافی و درمانگاه تخصصی در بیمارستان سبلان در دستور کار قرار دارد.
بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشگی استان اردبیل از بیمارستان تامین اجتماعی سبلان
دکتر حبیب زاده ؛ تعامل و همکاری نزدیکی با مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل برای خدمات رسانی و بستری بیماران مبتلا به کرونا داریم
در جریان بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل و هئیت همراه ، دکتر حبیب زاده سرپرست دانشگاه از تعامل و همکاری نزدیک با مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل برای خدمات رسانی به بیماران کرونا خبر داد.
دکتر شهرام حبیب زاده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل و هئیت همراه و دکتر برجی مدیر درمان تامین اجتماعی استان با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی سبلان اردبیل ضمن بازدید از بخش های ویژه کرونا و عیادت از بیماران بستری شده در جریان روند خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا قرار گرفتند .
دکتر حبیب زاده در جریان این بازدید با اشاره به تعامل و همکاری مطلوب مدیریت درمان تامین اجتماعی استان از ابتدای شیوع بیماری کرونا ازاول اسفندماه سال گذشته در رفع نیازهای بیماران در دریافت خدمات بالینی، پزشکی ،تشخیصی، درمانی و بستری بیماران افزود: مراکز درمانی تامین اجتماعی در استان به موقع و همراه با دانشگاه علوم پزشگی وارد عمل شده و تمهیدات و اقدامات درمانی لازم را برای بیماران کرونا آغاز کردند که قابل تقدیر است .
وی همچنین ضمن قدردانی از زحمتکشان و تلاشگران عرصه درمان در بیمارستان سبلان ، وضعیت این بیمارستان را که بعنوان معین دانشگاه علوم پزشکی در بستری بیماران کرونائی است مطلوب کرد.
وی در پایان همکاری همه جانبه مردم برای پیشگیری از این بیماری را خواستار شد.
دکتر برجی مدیر درمان تامین اجتماعی استان ضمن تقدیر از حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و هئیت همراه در بیمارستان سبلان که باعث دلگرمی کارکنان زحمتکش و مدافعان سلامت مردم در خط مقدم درمان شدند افزود: مجموعه درمانی سازمان تامین اجتماعی را همیشه، همراه و همکار نزدیک دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد که همواره برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم و بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی آماده است.
برجی در پایان تنها راه مقابله با این بیماری در شرایط فعلی را ، ماسک زدن ، رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، پرهیز از برگزاری برخی مراسمات پر تجمع و شستن مرتب دست ها عنوان کرد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *