سازمان استاندار اردبیل رتبه اول را در «شاخص های عمومی » به خود اختصاص داد

سازمان استاندار اردبیل رتبه اول را در «شاخص های عمومی » به خود اختصاص داد

به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، هاشم علایی، مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: اداره کل استاندارد استان اردبیل در ارزیابی عملکرد سال ۹۸ و در گروه زیر بنایی و تولیدی استان توانست رتبه اول را در «شاخص‌های عمومی» به خود اختصاص دهد.
او افزود: در شاخص‌های عمومی در محور‌های ” اصلاح ساختار سازمانی”، ” توسعه دولت الکترونیک”، “مدیریت سرمایه انسانی”، “بهبود فضای کسب و کار و ارتقاءبهره وری”، “ارتقاءسلامت اداری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی” و “استقرار نظام مدیریت عملکرد” امتیاز حداکثر برنام‌ها را کسب کرده ایم که تلاش خواهیم کرد تا سال جاری شاخص‌های عمومی را نیز به حد نصاب امتیاز خود در شاخص‌های تخصصی برسانیم.
مدیر کل استاندارد استان اردبیل با یادآوری اینکه این اداره کل در ارزیابی عملکرد شاخص‌های عمومی و اختصاصی طی چندین سال گذشته مسیر رو به پیشرفتی را طی کرده است گفت: اداره کل استاندارد استان در سال ۹۴ رتبه ۲۶ را در بین دستگاه‌های اجرایی داشت که این جایگاه با همت و تلاش کارکنان خدوم این اداره کل بهبود یافته است به طوری که در سال ۹۵ در رتبه ۱۲، در سال ۹۶ در رتبه دوم و اینک به توفیق الهی در جایگاه نخست قرار گرفته است.
علایی افزود: طبق اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل، اداره کل استاندارد در ارزیابی عملکرد سال ۹۸ دستگاه‌های اجرایی استان و در گروه «زیر بنایی و تولیدی» با کسب ۱۸۵۲ امتیاز و تحقق ۹۸ درصدی برنامه عملیاتی در شاخص‌های اختصاصی و شاخص‌های عمومی موفق به کسب رتبه چهارم با درجه عالی در بین ۵۱ دستگاه اجرایی استان کسب نماید.
او با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با حضور کارشناسان حوزه ارزیابی عملکرد اداره کل تصریح کرد: تفکر سیستمی حاکم بر مجموعه، تلاش و کوشش شبانه روزی همکاران، راهنمایی مسئولین سازمانی و استانی، نمایندگان استان و اطلاع رسانی اصحاب رسانه از عوامل اصلی کسب این موفقیت می‌باشد.
نتیجه بررسی و ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در ۵ گروه: علمی، فرهنگی و آموزشی، عمومی و اجتماعی، شرکت‌ها و بانک‌ها و زیربنایی و تولیدی تحت عنوان جشنواره شهید رجایی اعلام شد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *