واحدهای تولیدی در سال جهش تولید مورد حمایت همه جانبه هستند

واحدهای تولیدی در سال  جهش تولید مورد حمایت همه جانبه هستند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: واحدهای تولیدی استان اردبیل در سال جهش تولید مورد حمایت جدی هستند و تسهیلات مورد نیاز آنها از محل‌های مختلف پرداخت می‌شود.
به گزارش حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل، داود شایقی در جریان بازدید استاندار اردبیل از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: در سالی که مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید نامگذاری کرده رویکرد تمامی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی حمایت از ظرفیت بخش خصوصی است که این امر خود می‌تواند راهگشا و گره‌گشا در این مسیر باشد.
وی با بیان اینکه واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با بهره‌مندی از مزیت‌های در نظر گرفته شده بیشتر مورد حمایت قرار می گیرند، خاطرنشان کرد: سازمان برنامه و بودجه نیز در حمایت از این واحدها منابع حمایتی مورد نظر را در نظر گرفته تا از طریق بانک‌ها این منابع ارزان قیمت و حمایتی در اختیار صاحبان تولید و اشتغال قرار گیرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل شهرستان پارس‌آباد را مستعد توسعه واحدهای تکمیلی و تقویت زنجیره تولید محصولات زراعی، باغی و لبنی دانست و بیان کرد: این منطقه می‌تواند به قطب تولید و صادرات این محصولات تبدیل شود که با تاکید استاندار اردبیل سعی بر تقویت چنین واحدهایی در منطقه مغان است.
شایقی افزود: با راه‌اندازی منطقه آزاد تجاری و شهرک مشترک مرزی در این شهرستان انتظار می‌رود بیش از هر زمان دیگر مجموعه‌های تولیدی و کارآفرینی در این منطقه مورد حمایت قرار گرفته و بستر ترانزیت و حمل و نقل مناسب کالا نیز از مسیرهای ایمن و چهارخطه در این خطه فراهم آید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *