تخفیف ۶۰ درصدی طرح مسکن اقدام ملی به قشر ضعیف در اردبیل ارائه می‌شود

تخفیف ۶۰ درصدی طرح مسکن اقدام ملی  به قشر ضعیف در اردبیل ارائه می‌شود

رئیس نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: تخفیف ۶۰ درصدی طرح مسکن اقدام ملی از سوی نظام مهندسی اردبیل برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و محروم اردبیل ارائه می‌شود.
میرمحمد سیدهاشمی پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای مدیران دستگاه‌های اجرایی زیرمجموعه اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت: ارائه تخفیف ۶۰ درصدی به موضوع اقدام ملی مسکن از سوی نظام مهندسی در راستای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر است و تمامی ساخت و سازهای این طرح ملی برای کیفی سازی باید مراحل اداری نظام مهندسی را سپری کنند.
وی بیان کرد: واگذاری طراحی و اجرای واحدهای بیشتر به نظام مهندسی در بحث اقدام ملی مسکن یک موضوع اساسی است و در این زمینه به دنبال تعیین تکلیف حائزین شرایط اعضای ثبت نام شده سازمان در موضوع اقدام ملی مسکن برای شروع فرآیند اداری، طراحی، نظارتی و اجرایی هستیم.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: براساس وظایف قانونی و تاکیدات مسئولان ارشد استان مبارزه با تخلفات ساختمانی در دستور کار قرار گرفته است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم برای حل مشکلات موجود مبنای کار است.
سیدهاشمی بیان کرد: طراحی، نظارت و اجرای تمامی ساخت و سازهای دولتی در سطح استان باید در فرآیند نظام مهندسی ساختمان قرار بگیرند که این مسئله در حال حاضر به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است و برای تحقق اهداف مورد نظر نقش اساسی به دنبال دارد.
وی اظهار کرد: تشدید نظارت‌ها و بازرسی‌ها برای جلوگیری از تخلفات ساختمانی نیز از اهم برنامه‌هایی است که درصدد هستیم با برنامه‌ریزی در این زمینه ورود پیدا کرده و مشکلات و موانع موجود را شناسایی و از سر راه برداریم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *