تونل دوم گردنه حیران تا تابستان ۱۴۰۰ افتتاح می‌شود

تونل دوم گردنه حیران تا تابستان ۱۴۰۰ افتتاح می‌شود

استاندار اردبیل گفت: تونل دوم گردنه حیران تا تابستان سال ۱۴۰۰ افتتاح و گره ترافیکی در این مسیر رفع خواهد.
به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از ایسنا اکبر بهنام‌جو در جریان بازدید از چند طرح زیربنایی و صنعتی در اردبیل و نمین اظهار کرد: احداث تونل دوم محور آستارا با تلاش و جدیت پیمانکار در حال اجراست و ۲۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز نیز تأمین شده است.
وی تصریح کرد: امیدواریم در فصل کاری موجود و همچنین سه ماهه اول سال آینده این پروژه به اتمام رسیده و امکان تردد از این تونل در تابستان سال آینده برای گردشگران و مسافران فراهم آید.
استاندار اردبیل گفت: پیمانکار پروژه سعی می‌کند از دو طرف دهنه تونل و همچنین عملیات حفاری را انجام داده و در بازگشایی این مسیر و همچنین رفع گره ترافیکی موجود اقدام لازم را انجام دهد.
بهنام‌جو در بازدید از شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و همچنین منطقه ویژه اقتصادی نمین افزود: بعد از گذشت سال‌ها مشکلات زیرساختی در این منطقه اقتصادی در حال رفع شدن است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: عملیات برق‌رسانی به منطقه ویژه اقتصادی نمین در حال انجام است و قول مساعد برای گازرسانی به این منطقه و همچنین اجرای کامل جاده دسترسی داده شده که در اوایل سال آینده شاهد آسفالت‌ریزی و بهره‌برداری از این پروژه‌ها خواهیم بود.
بهنام‌جو به عملیات بهسازی شهرک صنعتی شماره دو اردبیل نیز اشاره کرد و ادامه داد: با کمک سازمان شهرک‌های صنعتی و اعتبارات استان ۸۰ میلیارد تومان اعتبار صرف توسعه و بهسازی شهرک صنعتی شماره دو اردبیل می‌شود که در بخش‌های مختلف این پروژه در حال اجراست.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *