المان مدافعان سلامت اردبیل نصب شد

المان مدافعان سلامت اردبیل نصب شد

لطف اللهیان شهردار کلانشهر اردبیل گفت: اِلِمان مدافعان(فرشتگان) سلامت به پاس ایثارگری های شهدای مدافع سلامت استان با تلاش مجموعه شهرداری اردبیل طراحی، ساخت و روبروی بیمارستان امام (ره) اردبیل نصب شد که همزمان با روز ولادت حضرت زینب(س) و روز  پرستار باحضور پرستاران و مدافعان سلامت رونمایی خواهد شد.

حمید لطف اللهیان با اشاره به لزوم پاسداشت  زحمات و تلاش های مدافعین سلامت گفت : شهرداری اردبیل بر خود وظیفه دانست گامی هر چند کوچک در برابر ایثار بزرگ شهدای سلامت استان بردارد.

شهردار اردبیل ادامه داد : در همین راستا طراحی المان مدافعان سلامت در شهرداری اردبیل مطرح و با کار کارشناسی و برنامه ریزی های صورت گرفته اقدامات لازم به سرعت انجام پذیرفت.

وی از نصب این المان در روبروی بیمارستان امام (ره) اردبیل خبر داد و تصریح کرد: با آماده شدن المان گرامی داشت مدافعان سلامت ، محل نصب این المان جانمایی و در روبروی بیمارستان امام خمینی (ره) نصب شد .

شهردار اردبیل تاکید کرد : المان مدافعان سلامت همزمان با روز ولادت حضرت زینب (س) و با حضور پرستاران و مدافعان سلامت رونمایی خواهد شد.

لطف اللهیان به لزوم رعایت موازین بهداشتی و جلوگیری از فشار بیشتر به کادر سلامت اشاره کرد و افزود: در حال حاضر شیوع این بیماری روند صعودی را نشان میدهد که لزوم رعایت موازین بهداشتی از سوی شهورندان را دو چندان می کند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *