طرح‌های فاقد توجیه اقتصادی در اردبیل از چرخه اولویت بانک ها خارج شوند

طرح‌های فاقد توجیه اقتصادی در اردبیل  از چرخه اولویت بانک ها خارج شوند

استاندار اردبیل گفت: طرح‌های فاقد توجیه از چرخه تسهیلاتی خارج شود و در این زمینه بانک‌ها باید همکاری‌های لازم را داشته باشند.
به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، اکبر بهنامجو صبح شنبه در نشست با برخی مسئولین و مدیران عامل بانک‌های استان در محل استانداری اردبیل اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای توسعه طرح‌های سرمایه‌گذاری دارای توجیه و بزرگ یک اولویت اساسی است و در این زمینه هیچ محدودیتی باقی نمانده است.
وی با اشاره به این که بانک‌ها در راستای حمایت از طرح‌های توجیه‌دار هیچ محدودیتی ندارند گفت: نیاز است بانک‌ها حمایت‌های لازم را از طرح‌های صنایع تبدیلی داشته باشند چرا که در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد.
استاندار اردبیل ادامه داد: ارائه تسهیلات سرمایه در گردش و نیز همکاری همه‌جانبه با طرح‌های اقتصادی یک اولویت اساسی است و در این زمینه با توجه به این که صنایع تبدیلی و تکمیلی یک نیاز مبرم و اساسی برای استان است به همین منظور باید حمایت‌ةای لازم در این زمینه انجام یابد.
بهنامجو تصریح کرد: نیاز است با توجه به اهمیت مسئله طرح‌های فاقد توجیه از چرخه خارج شود و در این زمینه بانک‌ها باید همکاری‌های لازم را داشته باشند تا با پیگیری‌های لازم بتوانیم در ارائه این تسهیلات پیگیری‌های لازم را به عمل آوریم.
وی بیان کرد: نباید رغبت و اشتیاق سرمایه‌گذار در این زمینه به هیچ عنوان تضعیف شود و همه مسئولین و دستگاه‌های مربوطه باید حمایت‌های لازم را در راستای توسعه طرح‌ها داشته باشند و با همکاری‌های همه‌جانبه مشکلات مربوطه را برطرف کنند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *