راه اندازی مرکز مخابرات روستای ناتور از توابع شهرستان کوثر

راه اندازی مرکز مخابرات روستای  ناتور از توابع شهرستان کوثر

رئیس اداره ی سیستم های مخابراتی منطقه اردبیل از راه اندازی و تحویل مرکز مخابرات روستای ” ناتور ” از توابع شهرستان کوثر این استان به همت همکاران مدیریت شبکه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه اردبیل ؛ ” علی صفری ” ضمن بیان این خبر اظهار داشت : امروزه با توجه به افزایش روند رو به رشد متقاضیان ارتباطات تلفنی خاصه در مناطقی که تحت پوشش موبایل نمی باشد همکاران شبکه را مجاب می کند با انگیزه ای مضاعف در راستای خدمت به عامه ی مشتریان با حداکثر امکانات موجود به جهت تامین نیازهای ارتباطی گام بردارند.
رئیس اداره ی سیستم های مخابراتی منطقه افزود ؛ با استناد به این مهم ( توسعه ی شبکه ارتباطی ) با هماهنگی های صورت گرفته با مدیر محترم شبکه که از این طریق لازم میدانم از حمایت های بی دریغ ایشان و همچنین از تعاملات کارناوالی و همگانی ادارات مختلف حوزه ی مدیریت شبکه به جهت راه اندازی زیرسیستم ” NGN ” آوا با رویکردی نوین با استفاده از پروتکل ” IP ” به عنوان عنصری مهم برای همگرایی شبکه های متعدد تشکر کنم.
وی در پایان تصریح کرد ؛ مترصد این هستیم توسعه شبکه ی ارتباطی تلفنی و اینترنتی از طریق تجهیزات جدید همانند ” کافوهای نوری و اکسس ” در قسمت های عمده سطح استان محقق گردد که خوشبختانه اقدامات ارزشی حول این موضوع انجام شده است که امیدواری برای تحقق این مهم در آینده ای نزدیک دور از دسترس نخواهد بود.
شایان ذکر است ؛ پیشتر ارتباط این مرکز از روستای ” بورستان ” از اقماریهای شهرستان کوثر در ابعادی به شعاع ” ۳ در ۴ متر ” راه اندازی گردید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *