طراحی و اجرای باغ موزه اردبیل در نمایشگاه دفاع مقدس

طراحی و اجرای باغ موزه اردبیل در نمایشگاه دفاع مقدس

شهردار اردبیل از طراحی و اجرای با غ موزه اردبیل در نمایشگاه فرهنگی رزمی دفاع مقدس خبر داد.
به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان بهمراه معاونان شهرسازی و عمرانی در بازدید از نمایشگاه فرهنگی_رزمی دفاع مقدس گفت: باغ موزه شهر اردبیل باهدف نمایش ارزشهای معنوی، حقایق دفاع مقدس و زیباسازی محوطه این نمایشگاه طراحی و اجرا میشود.
وی گفت: باغ موزه پارک موضوعی است که انتقال مفاهیم مقاومت و ارزشهای معنوی دفاع مقدس را از طریق ابزار هنری دنبال خواهد کرد که توسط شهرداری اردبیل طراحی و سپس وارد فاز اجرایی خواهد شد.
همچنین شهردار اردبیل از تقاطع جام جم(شهید سردار سلیمانی) و پارک پانوان ۲ از طراحی و آغاز عملیات عمرانی در این پروژه ها خبر داد و گفت: علاوه بر احداث ۴ تقاطع غیرهمسطح در اردبیل باهدف توسعه زیرساخت های شهری، پارک بانوان در مساحتی بالغ بر ۴ هکتار در شهرک زرناس طراحی و وارد فاز اجرایی خواهد شد.
وی بیان کرد: گام نوینی در توسعه شهر اردبیل آغاز شده و شهرداری اردبیل علی رغم انجام پروژه های عمرانی به موضوعات فرهنکی و اجتماعی نیز در راستای ارتقای فرهنگ عمومی توجه ویژه ای دارد.
تداوم ارائه خدمات شهرداری اردبیل علی رغم اعمال محدودیت های کرونایی
شهردار اردبیل گفت: خدمات شهرداری اردبیل با توجه به اهمیت بالای آن در تامین امنیت و رفاه شهروندان, در ایام محدودیت های کرونایی نیز با ضوابط خاص ادامه خواهد داشت.
حمید لطف اللهیان در جلسه ستاد مقابله با کرونا چه با حضور معاونین شهرداری اردبیل برگزار شد عنوان کرد: دستورالعمل‌های دورکاری و نوبتی کردن فعالیت کارکنان و کارگران شهرداری اردبیل تنظیم شده و بزودی جهت پیشگیری از شیوع کرونا ابلاغ خواهد شد.
وی با تاکید براینکه خدمات شهرداری اردبیل در ایام محدودیت‌های کرونا یی نیز ادامه خواهد داشت اذعان کرد با توجه به این‌که خدمات شهرداری به دلیل این‌که از اهمیت بالایی برخوردار است لذا در راستای تامین امنیت و رفاه شهروندان امکان تعطیلی برای این سازمان وجود ندارد.
شهردار اردبیل ادامه داد خدماتی نظیر فعالیت آتش‌نشانی و تنظیف شهری و همچنین خدمات حمل‌ونقل شهری و سایر فعالیت‌ها همچنان از سوی شهرداری ارائه خواهد شد اما به دلیل حفظ سلامت شهروندان این خدمات با رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا ارائه می‌شود.
لطف اللهیان تصریح کرد کارکنانی که دارای پرونده بیماری‌های خاص باشند و همچنین کسانی که مبتلا به کرونا یا مشکوک به آن بوده و احتمال ناقل بودن آنان محرز شود و همچنین بانوانی که دارای فرزند زیر ۶ سال باشند با نظر مدیر مستقیم خود به صورت دورکاری یا شیفت بندی در شهرداری اردبیل جهت ارائه خدمات به مردم, مشغول به فعالیت خواهند بود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *