راه اندازی سایت های اوجور ، تپه ی علی آباد و سفیدآب در مخابرات منطقه اردبیل

راه اندازی سایت های اوجور ، تپه ی علی آباد  و سفیدآب در مخابرات منطقه اردبیل

رئیس اداره طرح و نظارت مهندسی ارتباطات سیار مخابرات منطقه اردبیل از اتمام و راه اندازی سه سایت ” اوجور ، علی آباد و سفیدآب ” از توابع شهرستانهای سرعین و خلخال خبر داد.
به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه اردبیل ، ” سینا پیرنیا ” با بیان این نکته که تحقق این مهم در راستای ایجاد زیرساخت های ارتباط اینترنتی در مناطق روستایی نهان شده عنوان کرد :
همواره یکی از مهم ترین مراحل ساخت و تولید دکل نصب آن با توجه به ضرورت رعایت ” محاسبات فنی و بکارگیری تجهیزات و نیروی انسانی کارآمد و مجرب ” بوده که رعایت این اصول امری بدیهی و غیرقابل کتمان است.
وی افزود ؛ خوشبختانه علیرغم شرایط سخت در مقطع کنونی چه برودت و کاهش دما و چه موانع کرونایی با مساعدت همکاران سیار مخابرات منطقه اردبیل موفق به راه اندازی این سه سایت شدیم.
رئیس اداره طرح و نظارت مهندسی ارتباطات سیار منطقه در ادامه تصریح کرد ؛
در تمامی موارد مذکور بالاترین درصد ضریب اطمینان و ریزترین محاسبات مهندسی انجام گرفته که علاوه بر پیش بینی های زیرساختی یک حصول اطمینان در دیرباز برای مجموعه در پی خواهد داشت.
پیرنیا در ادامه از : روند اجرای اقدامات این حوزه ی کاری حول پروژه های موسوم به ( USO ) در مناطقی چون ” بیله درق ، آرپاچای ، دمدمه ، زردآلو به همراه کولانکوه ” و اجرای فونداسیون سایت از پروژه های فاز ” ۸ ” در مناطقی چون ” حسن باروق ، صومعه ، شهریار ، ولیعصر ( عج ) ، مدنی ، و قلعه جوق در آینده ای نزدیک خبر داد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *