عملیات شبانه شهرداری اردبیل در مقابله با بارش سنگین برف

عملیات شبانه شهرداری اردبیل در مقابله با بارش سنگین برف

حمید لطف الهیان شهردار اردبیل با حضور میدانی در ساعات نیمه شب جمعه به بازدید از عملیات نیروهای شهرداری در مناطق مختلف شهری و نحوه برف روبی و آماده سازی معابر برای عبور و مرور شهروندان پرداخت .
حمید لطف اللهیان با اشاره به آمادگی کامل نیروهای شهرداری جهت آماده سازی معابر و خیابان ها در روزهای برفی گفت : بارش رحمت الهی را نعمتی بزرگی برای اردبیل است چرا که با توجه به پیش بینی های قبلی، شهرداری اردبیل آمادگی لازم را برای واکنش مناسب و مطلوب در این زمینه تدارک دیده است .
شهردار اردبیل با تاکید به ادامه عملیات اجرایی پروزه های عمرانی در روزهای برفی افزود : شاید بارش برف روند اجرایی پروژه های عمرانی را کمی کند که در شهر سردسیری مثل اردبیل امری طبیعی است اما هیچ پروزه عمرانی شهری متوقف نمی شود و پروژه های شهری با قوت ادامه خواهد داشت .
لطف اللهیان از رعایت کامل موازین بهداشتی در عملیات برف روبی شهرداری اردبیل خبر داد وتصریح کرد : تسهیل عبور مرور شهروندان در روزهای برفی برای شهرداری از اولویت ویژه ای برخوردار است و با برنامه ریزی های انجام شده و زمانبندی مناسب با رعایت کامل موازین بهداشتی کرونایی نیروهای شهرداری در حال خدمت رسانی به شهروندان و آماده سازی معابر برای شهروندان هستند.
وی در مورد عملیات شبانه برف روبی شهرداری گفت : طبق زمانبندی از ساعت ۴ روز پنجشنبه اقدامات لازم برای برف روبی آغاز شده و تا ساعت۱۰ شب ادامه خواهد داشت و ازنیمه شب جمعه تا ۴ بعد از ظهر انجام خواهد شد تا هیچ اختلالی در عبور و مرور شهروندان رخ ندهد .
شهردار اردبیل افزود : تقاطع های غیر هم سطح ، معابر اصلی و خیابانها به دلیل خطر لغزش خودروها در این مسیرها در اولویت برف روبی و نمک پاشی قرار دارند که با تلاش همکاران و پرسنل زحمت کش شهرداری تا صبح جمعه آماده استفاده شهروندان خواهد بود .
وی افزود : در پنج منطقه شهرداری بیش از ۸۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در حال خدمت رسانی به شهروندان خوانند بود و همه نیروهایی که در حوزه برف روبی نقش دارند به صورت ۲۴ ساعته آماده باش خواند بود تا خدمت رسانی به شهروندان با کوچکترین مشکلی روبرو نگردد.
لطف الهیان با اشاره به اینکه هر اقدامی که شهرداری انجام میدهد بدون مشارکت شهروندان به نتیجه مطلوب نخواهد رسید تصریح کرد: خدمت گذاران مردم در شهرداری پای کار هستند و تمام شب را به صورت آماده باش در معابر مستقر خواهند بود و بیش از یکصد نفر از نیروهای شهرداری به صورت میدانی در سطح شهر حضور دارند تا از شکستن درختان به دلیل بارش برف سنگین محافظت کنند اما نیازمند مشارکت شهروندان در درخت تکانی هستند تا طراوتی که در بهار انتظار آن را می کشیم با مراقبت بیشتر و مشارکت شهروندان در محافظت از درختان، زیباتر باشد .

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *