عزم جدی برای تکمیل بزرگ‌ترین پروژه عمران‌شهری اردبیل

عزم جدی برای تکمیل بزرگ‌ترین پروژه عمران‌شهری اردبیل

علی نیکزاد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس بهمراه دکتر لطف اللهیان شهردار کلانشهر اردبیل، حاج جواد انصاری رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از اعضای شورای شهر اردبیل از پروژه پل قدس بازدید بعمل آوردند.
به گزارش اداره رسانه ی اردبیل، حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل در این بازدید میدانی که با هدف نظارت بر عملیات عمرانی و اجرایی پروژه پل قدس صورت گرفت، ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پروژه از فعال بودن فازهای مختلف کارگاه عمرانی پروژه پل قدس خبر داد.
لطف‌اللهیان با قدردانی از پیگیری های دکتر نیکزاد در ارتباط با مسایل پل قدس، گفت: اینکه شهرداری اردبیل در چنین وضعیت اقتصادی از منابع دولتی بهره‌مند شده، در سایه توجه و پیگیری دکتر نیکزاد و سایر نمایندگان محترم استان تحقق یافته است.
وی ادامه داد: با اختصاص ۳۵ میلیارد تومان اعتبار ابلاغ شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به شهرداری، مشکل تهیه میلگرد و ورق های فولادی مورد نیاز جهت اتمام ‌مسیر اصلی پروژه (عرشه پل) مرتفع می‌شود.
شهردار اردبیل مشخص بودن ساز و کار اجرایی و برنامه ریزی دقیق مراحل اجرایی پروژه را یادآور شد و گفت: پل قدس یک پروژه بزرگ عمرانی بوده و عوامل کارگاه نیز با جدیت پای کار هستند و طبق برنامه زمانبندی تا پایان امسال شاهد عبور ترافیک از عرشه اصلی پل خواهیم بود.
اولین جلسه فنی و عمرانی تقاطع غیرهمسطح سردار سلیمانی (جام جم) برگزار شد
اولین جلسه فنی و عمرانی تقاطع غیرهمسطح سردار سلیمانی (جام جم) با حضور دکتر لطف اللهیان شهردار اردبیل،پیمانکار پروژه و عوامل اجرایی با هدف پیگیری اقدامات و تسریع عملیات اجرایی در محل پروژه برگزار شد
به گزارش اداره ی رسانه شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان با بیان اینکه عملیات اجرایی اعم از بتن ریزی دیواره ها و عملیات خاکریزی بصورت دو شیفت در پروژه فعال است گفت: علاوه براینکه بایستی تجهیز کارگاه پروژه به شکل استاندارد به سرعت انجام شود، ضروری است پیمانکار نیز اقدام به ارایه برنامه زمانبندی دقیق و ریز برنامه اجرایی و تامین تمهیدات زمستانی کند.
بدین منظور در ادامه‌ی این جلسه، ضمن بازدید از پروژه پیشنهادات لازم جهت تعیین مسیرهای جایگزین و مسیر انسداد جاده اصلی جهت ارایه در شورای ترافیک بررسی شد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *