ارتباط با مردم مهم‌ترین رکن توسعه شهری است

ارتباط با مردم مهم‌ترین رکن توسعه شهری است

شهردار اردبیل ارتباط مستمر مسئولین با مردم را از مهمترین ارکان توسعه شهری و عامل پیگیری سریع مشکلات مردم عنوان کرد.
به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از پایگاه خبری شهردرای،حمید لطف اللهیان در بازدید از ساختمان فرهنگسرای مجازی در گفت و گو با خبرنگار ما از راه اندازی زودهنگام این فرهنگسرا خبرداد و گفت: فرهنگسرای مجازی اردبیل باهدف تقویت فعالیت های مجازی در ایام کرونایی تاسیس می شود.
او افزود: با توجه به اینکه ستاد مقابله با کرونا جهت جلوگیری از شیوع این بیماری تاکید بر عدم برگزاری برنامه ها و حتی جلسات اداری دارد لذا شهرداری اردبیل در جهت تسهیل در ارتباط این سازمان با شهروندان و حتی ارتباط سایر مسئولین با مردم اقدام به تاسیس این فرهنگسرای مجهز کرده است.
شهردار اردبیل با تاکید بر تجهیز این مکان به استودیوی مجازی و ملزومات لازم برای برقراری ارتباطات ویدیویی زنده در بستر فضای مجازی، عنوان کرد: علاوه بر ایجاد ارتباطات بین مسئولین و مردم، برنامه آموزشی، خدمات و برنامه های تخصصی، خدمات کتابخانه ای، کارگاه های آموزشی مجازی، مسابقات مجازی هنری و ورزشی و برنامه هایی از این قبیل قابلیت اجرا در این فرهنگسرا را خواهد داشت.
لطف اللهیان با اشاره به برنامه زنده ارتباطی خود با مردم که در بستر فضای مجازی پخش شد، عنوان کرد: برنامه زنده ویدیویی با شهروندان که برای اولین بار توسط شهرداری اردبیل برگزار شد باعث احصاء بسیاری از نیازها و خواسته های مردم بدون مراجعه شهروندان به ساختمان شهرداری شد.
او گفت: ارتباط مستمر مسئولین با مردم از مهمترین ارکان توسعه شهری که موجب تسهیل در رسیدگی به مشکلات مردم می شود لذا در این راستا، طبق برنامه ریزی های انجام شده، ارتباط مجازی در روزهای مشخص هفته با شهروندان اردبیلی برقرار خواهد شد.
اولین گفتگوی مجازی شهردار اردبیل با شهروندان در راستایی پیگیری مشکلات مردمی
ساعت ۲۰ روز پنج‌شنبه شهردار اردبیل بصورت آنلاین در برنامه زنده اینستاگرامی گفتگوی مجازی با شهروندان اردبیل داشت.
به گزارش اداره ی رسانه ی اردبیل، این گفتگو با محوریت پرسش و پاسخ آنلاین و زنده مابین مردم و شهردار برگزار شد و به مدت دو ساعت به مطالبات شهروندان توسط شهردار در حوزه مسائل شهری و با هدف جایگزینی ملاقات های حضوری و در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پاسخگویی شد. خوشبختانه اولین قسمت این برنامه زنده با استقبال شهروندان مواجه شد.
این تصمیم، فصل جدیدی از ارتباطات بین مردم و مسئولین را در عصر حاضر و شرایط خاص کرونایی حاکم بر جامعه رقم زد که نقطه شروع آن در ساختمان عمارت سازمان شهرداری اردبیل اجرایی شد.
در این برنامه لطف اللهیان شهردار اردبیل ضمن تشکر از استقبال از این شیوه دیدار مردمی با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان اردبیل و تاکید بر استمرار این دیدار مجازی در طول ایام گفت: شهروندان می توانند از ظرفیت فضای مجازی جهت ارتباط با مجموعه شهرداری استفاده کرده و پیشنهادات و انتقادات خود را به صفحه شخصی شهردار ارسال نمایند تا پس از ارجاع به واحد مربوطه و پیگیری لازم صورت پذیرد
طبق برنامه ریزی های انجام شده، دیدارهای مجازی شهردار در روزهای مشخص هفته در پیچ شخصی شهردار به آدرس hamid_lotfollahian@ برگزار می‌شود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *