افزایش همکاری شهرداری اردبیل با قرارگاه فرهنگی فاطمه الزهرا(س)

افزایش همکاری شهرداری اردبیل  با قرارگاه فرهنگی فاطمه الزهرا(س)

شهردار اردبیل از تقویت و افزایش همکاری با قرارگاه فرهنگی حضرت فاطمه الزهرا(س) در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقا سطح کیفیت زندگی در محلات کم برخوردار اردبیل خبر داد.
به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان امروز در دیدار با مسئول فرهنگی قرارگاه فرهنگی حضرت فاطمه الزهرا(س) عنوان کرد: ارتقا فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق کم برخوردار شهر از تکالیف سنگینی است که برعهده تمامی سازمان های مرتبط با این موضوع است.
وی با بیان اینکه سازمانهای مردم نهاد در طرح و احصا معضلات اجتماعی گامهای مثبتی برداشته اند, افزود: مسئولان دستگاه های دولتی نیز باید به صورت برنامه محور و عملیاتی از تشکل های مردمی فعال در این زمینه حمایت های لازم را انجام دهند.
شهردار اردبیل به تقویت همکاری بین شهرداری و قرارگاه فاطمه الزهرا(س) اشاره کرد و گفت: در این راستا شهرداری اردبیل مرکز فرهنگی را در محله میراشرف پیگیری و در اختیار این قرارگاه فرهنگی قرار می دهد و شهرداری آماده فراهم سازی زیرساخت های فرهنگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی با هدف پیشبرد اهداف مفهوم توسعه انسانی است.
لطف اللهیان همچنین با تاکید بر ضرورت احیای ورزش های همگانی در محلات کم برخوردار, اذعان کرد: شهرداری اردبیل نسبت به سال گذشته زیرساخت های ورزشی را در سطح شهر افزایش داده و زمین های ورزشی این سازمان در اختیار کسانی است که در جهت توسعه ورزش های همگانی و افزایش کیفیت زندگی شهروندان تلاش می کنند.
وی به استفاده از ظرفیت فضای مجازی در روزهای کرونایی و اهمیت این بستر نیز اشاره کرد و گفت: در حوزه تعلیم و تربیت، آموزشی، هنری و موضوعاتی از این نوع, فرهنگسراهای شهرداری فعال هستند و برنامه هایی که برای محله میراشرف توسط قرارگاه فاطمه الزهرا(س) پیش بینی می شود امکان این را دارد که در قالب مجازی برای جلوگیری از تجمعات و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا برگزار شود که البته فراهم نمودن زیرساخت های این طرح نیز در حال انجام است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *