گام دوم توسعه شهری

گام دوم توسعه شهری

سالیان سال شهر اردبیل و برنامه ریزی های توسعه ای آن زیر سقف کوتاه مطالبات و در چهارچوب ۶ ماه با عنوان فصل کاری محصور بود .

آسفالت و جوب و میدان و پازل پیاده رو و … عمده مطالبات از شهرداری اردبیل را تشکیل می داد که آن هم یکی در میان و در فصل کاری انجام میشد و می رفت تاسال دیگر و دوباره روز از نو روزی از نو .اما عملکرد شهرداری اردبیل در پنج سال گذشته نیاز های اولیه شهری را که در ذیل وظایف شهرداری تعریف میشود چنان با دقت و کیفیت انجام داد که نگاه ها را از کف خیابان ها و مطالبات سطحی جدا کرده و سقف مطالبات را به شدت بالا برد .

تحول عظیم و بی نظیری که در شورابیل انجام گرفت ، اجرای پیاده راه ها و المان های شهری و نورانی ، اتمام پل روگذر داروپخش و اجرای بزرگترین پروژه شهری تاریخ اردبیل و خدمات شهری مناسب به موقع و با کیفیت و توجه به ارتقا فرهنگ شهری دست به دست هم دادند تا شهرداری اردبیل وارد فصل جدید توسعه ای مبنی بر مطالبات بزرگ تر مردمی شود .

گام دوم توسعه شهری در حالی رقم میخورد که دیگر چهارچوب ۶ ماهه فصل کاری معنی خود را از دست داده و با تکیه بر دانش روز و اراده و همت مجموعه شهرداری در سردترین روزهای سال در حال اجرای پروژه های عظیم شهری است .توسعه شهر اردبیل در گام دوم ، ۱۲ ماه سال ادامه دارد و با مرتفع شدن مطالبات کوچک شهری به مرحله انجام پروژه های بزرگ رسیده است . برای نمونه می توان به اجرای ۴ پل غیر همسطح در تقاطع های پر ترافیک شهری در فصل پاییز و زمستان ادامه داشته و زیر برف و یخبندان نیز متوقف نشود . در واقع گام دوم توسعه شهری به صورت تصاعدی هم مطالبات شهری را افزایش داده و هم باعث تغییر سریع چهره و امکانات شهری خواهد شد .

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *