مراسم قدرداني وزير نيرو از دست اندركاران پويش هر هفته _الف _ب ايران

مراسم قدرداني وزير نيرو از دست اندركاران پويش  هر هفته _الف _ب ايران

مراسم قدرداني وزير نيرو از دست اندركاران پويش هر هفته الف ب ايران همزمان با سراسر كشور در اردبيل برگزار شد.
اين مراسم روز سه شنبه ۲ دي ماه و همزمان با افتتاح پروژه هاي هفته ي سوم پويش در استان هاي تهران و گيلان و با حضور وزير نيرو ،معاونين و مديران ارشد ستادي وزارت نيرو و استانداران و مديران عامل شركت هاي صنعت آب و برق كشور و فعالان رسانه ها به صورت ويدئو كنفرانسي برگزار شد.
دكتر اردكانيان در اين جلسه از كتاب دلگرمي ها و همراهي ها رونمايي كرد و از همكاري كليه دست اندركاران پويش به ويژه استانداران و مديران صنعت آب برق قدرداني نمود.
اين مراسم همزمان با سراسر كشور در سالن شهيد بهشتي استانداري اردبيل و با حضور معاون امور عمراني استاندار و مديران صنعت آب و برق برگزار شد ،” حسین قدیمی ” مدیر عامل شرکت توزیع و رئيس شوراي هماهنگي مديران صنعت آب و برق استان اردبيل به عنوان نماينده وزير نيرو در استان ،لوح و تنديس ارسالي وزير نيرو را تقديم معاون عمراني استاندار نموده و از زحمات مديران صنعت آب و برق استان با اهدا لوح وزير نيرو قدرداني كرد.
تقدير وزير نيرو از مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل
دكتر اردكانيان با ارسال لوحي از نقش آفريني مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل در تحقق اهداف پويش هر هفته الفبايران در نيمه دوم سال ۹۸ و استمرار اين حركت در سال ۹۹ تقدير نمود.
در متن اين لوح چنين آمده است:
جناب آقاي حسين قديمي
مديرعامل محترم شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل
الف ب حروف آغازين الفباست و الفباي هر كار زيربناي آن است.آب و برق زيربناي توليد، توسعه و آباداني ميهن ماست و پويش فراگير ملي «هر هفتهالفبايران» ميداني وسيع براي خدمت گزاري و و كمك به ساختن ايراني كه شايسته و سزاوار ايرانيان است. به واسطه نقش آفريني موثر جنابعالي در تحقق اهداف پويش هر هفته الفب_ايران در نيمه دوم سال ۱۳۹۸ و استمرار اين حركت شتابان و پربركت در سال ۱۳۹۹،از مشاركت و نقش ارزشمندتان در اين پويش قدرداني مي نمايد .
رجاء واثق دارد در هفته هاي باقيمانده از اين پويش در سال «جهش توليد» همچنان با شور و انگيزه بيش از پيش ،تمامي

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *