نان در اردبیل گران نمی شود

نان در اردبیل گران نمی شود

در پی زمزمه هایی مبنی بر افزایش قیمت نان که در سانه های مجازی مطرح شد نگرانی مردم از افزایش قیمت نان در شرایط سخت اقتصادی افزایش یافت .
مسعود امامی فرماندار اردبیل در گفت و گو با خبرنگار روزنامه برای در بحث شایعه افزایش قیمت نان گفت : این موضوع مستقیما به عهده فرمانداری اردبیل نیست و تصمیم گیرنده اصلی در این خصوص وزارت صمت است اما تا این لحظه مصوبه ای برای افزایش قیمت نان ابلاغ نشده است .
امامی با تاکید بر اینکه احتمال افزایش قیمت نان بعید است افزود : قیمت نان در اردبیل اخیرا از ۱۰۰۰ تومان به ۱۲۵۰ تومان افزایش یافت و افزایش مجدد قیمت آن دور از انتظار است .
وی گفت : تصمیم گیری در مورد مقدار افزایش قیمت نان به عهده استانها است که پس از ابلاغیه وازت صمت در مورد چگونگی و مقدار افزایش قیمت انواع نان تصمیم گیری می شود .
فرماندار اردبیل تصریح کرد : هیچگونه افزایش قیمتی در قیمت نان در استان اردبیل نخواهیم داشت زیرا نه مصوبه ای به ما ابلاغ شده و نه قیمت آرد افزایش پیدا کرده است . دولت نیز به تامین آرد سهمیه اهتمام دارد و در این زمینه با هیچ مشکلی مواجه نیستیم.
اخباری که در فضای مجازی منتشر شده بود حاکی ازآن بود که قیمت نان سنگک تا ۳۰۰۰ تومان افزایش یابد و تصمیم گیری در این موضوع به هیات دولت ارجا شده است . موضوعی که هیچ کدام از مسئولین استانی آن را تایید نکردند و فعلا قیمت نان در اردبیل هیچگونه افزایشی نخواهد داشت .

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *