افزایش ۳۳۰ درصدی اعتبار هتلینگ بیمارستانها در اردبیل

افزایش ۳۳۰ درصدی اعتبار هتلینگ بیمارستانها در اردبیل

قادر برجی مدیریت درمان تامین اجتماعی در نشست خبری  با اصحاب رسانه گفت: اعتبار هتلینگ بیمارستانهای این سازمان بیش از ۳۳۰ درصد نسبت به چند ساله گذشته افزایش یافته، بطوری که در سال ۹۶ این اعتبار به میزان ۳ میلیارد و ۱۶۴ میلیون تومان بوده و در سال ۹۸ به ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

وی همچنین اعتبار درمان مستقیم و غیر مستقیم را ۳۱۱ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این مبلغ نسبت به سال گذشته که ۲۶۷ میلیارد بوده و ۱۶ درصد افزایش داشته است

افزایش خدمات غیرحضوری و الکترونیکی تامین اجتماعی/جرایم مشتریان خوش حساب بخشوده می‌شود

خدمات غیرحضوری و الکترونیکی تامین اجتماعی در حال افزایش است.

سعید بشرخواه نیز در ادامه همین نشست با اشاره به افزایش اقدامات غیر حضوری تامین اجتماعی اظهار کرد: با اجرای این طرح خدمات انجام یافته در این سازمان تسهیل و پرونده بیمه‌شدگان به صورت الکترونیکی بوده و نیازی به ارسال فیزیکی پرونده‌ها وجود ندارد.

وی با اشاره به پوشش ۶۰۰ هزار نفری تامین اجتماعی در استان اردبیل افزود: برای ارائه هرچه بهتر خدمات با اعضای خود در سالهای اخیر برای تقویت خدمات غیر حضوری و در سطح تلاش کرده‌ایم.

 بشرخواه در ادامه طرح بخشودگی جرائم برای کارگاه‌های خوش ‌حساب را یادآور شد و افزود: شرایط اقتصادی که امروز کارفرمایان با آن روبرو هستند باعث شده در پرداخت حق بیمه با مشکل مواجه شوند این در حالی است که میزان مطالبات تأمین اجتماعی استان اردبیل به  ۲۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی  به  اجرای طرح بخشودگی جرایم اشاره کرد و گفت: اجرای این طرح امسال نیز برای افراد خوش حساب و فعال تداوم خواهد یافت و کارفرمایان و افراد مشمول تا سیزدهم شهریور ماه فرصت دارند از مزایای این طرح برخوردار باشند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *