صدور و تمدید ۶۴ پروانه کاربرد علامت استاندارد

صدور و تمدید ۶۴ پروانه کاربرد علامت استاندارد

هاشم علایی مدیرکل استاندارد اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۶۴ فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای واحد‌های تولیدی و خدماتی استان صدور و تمدید شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان اردبیل، هاشم علایی، مدیر کل استان با اعلام این خبر گفت: این پروانه ها در زمینه فرآورده های تولیدی مصالح ساختمانی، معدنی، غذایی و کشاورزی، مکانیک، فلز شناسی، بسته بندی، سلولزی و واحد های خدماتی سردخانه صادر شده است.
وی اظهار داشت: در ۹ ماهه اول سالجاری، ۵۰ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای واحدهای تولیدی و خدماتی مختلف صادر و ۱۴ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری نیز تمدید شده است.
علایی با اشاره به اینکه در همین مدت ۴ پروانه کاربرد نشان حد مجاز آالاینده ها برای محصولات کشاورزی با همکاری سازمان جهاد کشاورزی صادر شده است، خاطرنشان کرد: قبل از انقضای تاریخ مندرج در پروانه های استاندارد، واحدهایی که در طول اعتبار پروانه، استانداردهای تعیین شده را رعایت کنند، پروانه های کاربرد علامت استاندارد فرآورده های آنها بمدت سه سال تمدید می شود.
مدیرکل استاندارد اردبیل در پایان تصریح کرد: مردم می توانند با ارسال کد ده رقمی مندرج در زیر علامت استاندارد درج شده روی کالا و خدمات به شماره پیامک۱۰۰۰۱۵۱۷ از اصالت و استاندارد کالا اطمینان حاصل کنند و درصورت مشاهده موارد غیراستاندارد می توانند مراتب را به این اداره کل اطلاع دهند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *