۲۷ درصد دارندگان سهام عدالت در اردبیل کد بورسی گرفتند

۲۷ درصد دارندگان سهام عدالت در اردبیل کد بورسی گرفتند

نوروزی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی اردبیل گفت: ۲۷ درصد دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را در مدیریت سهام خود در پیش گرفتند، کد بورسی گرفتند.
به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از بازار علیرضا نوروزی اظهار کرد: تمام تلاش ما بر این است تا دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را برگزیده و از طریق شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان پیگیر برگه‌های سهام عدالت خود هستند، هر چه سریعتر با مراجعه به سامانه سجام نسبت به دریافت کد بورسی اقدام کرده تا مشکلی در فرآیند فعالیت آنها وجود نداشته باشد.
وی تصریح کرد:‌ اگر متقاضی تا پایان دی ماه کد بورسی و ثبت اطلاعات در سامانه سجام را انجام ندهد در فعالیت او به ویژه حضور در مجمع عمومی عادی و رأی به هیئت مدیره شرکت سهام عدالت استان با مشکلاتی روبه‌رو خواهد شد و پرداخت سود سهام نیز برای او میسر نخواهد بود.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: امیدواریم تا آخر دی ماه دارندگان سهام عدالت با مراجعه به سامانه سجام نسبت به دریافت کد بورسی اقدام کنند که پیش‌بینی می‌شود بیش از ۵۰ درصد این متقاضیان ثبت‌نام خود را در این فرآیند انجام دهند.
نوروزی افزود: بیش از ۵۱۰ هزار دارنده سهام عدالت در استان با انتخاب روش غیرمستقیم در حقیقت به شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان اختیار دادند تا معاملات را انجام داده و سود حاصل از این معاملات را در این فرآیند به ثبت برساند.
وی با بیان اینکه دارندگان سهام عدالت در صورت انتخاب گزینه غیرمستقیم باید مراحل ثبت و دریافت کد بورسی را انجام دهند، خاطر نشان کرد: امیدواریم با هماهنگی تمامی دستگاه‌ها و شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان که به زودی مجمع عمومی عادی آن برگزار خواهد شد، روند مناسبی را در ارائه خدمات به دارندگان سهام عدالت شاهد باشیم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *