پروژه میدان وحدت تا اواسط فصل بهار به بهره‌برداری می‌رسد

پروژه میدان وحدت تا اواسط فصل بهار به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر منطقه ۴ شهرداری اردبیل گفت: طبق برنامه ریزی ها و با توجه به سرعت کار پروژه المان میدان وحدت تا اواسط فصل بهار ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.
به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از فارس منصور بخشی زاده اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌ها و با توجه به سرعت کار پروژه، المان میدان وحدت تا اواسط فصل بهار ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد البته اگر آب و هوا مساعد باشد می‌توانیم پروژه را تاعید تحویل دهیم.
وی با بیان اینکه پروژه در حال حاضر تعطیل نیست، افزود: با برقراری تمهیدات لازم، فعالیت عمرانی در پروژه ادامه دارد هر چند هوای سرد اردبیل کمی روند پیشرفت کار را کند کرده ولی پروژه تعطیل نیست و اقداماتی که در این آب و هوا هم می‌تواند صورت گیرد، انجام می‌شود.
مدیر منطقه ۴ شهرداری اردبیل در جواب سوال خبرنگار فارس که «این پروژه چرا باگذشت ۶ سال هنوز به بهره برداری نرسیده؟» بیان کرد: یکی از دلایل طولانی شدن پروژه به‌علت هنری بودن و ریزه کاری‌های المان است.
بخشی زاده با بیان اینکه از زمان تحویل مسؤولیت شهردای منطقه ۴ یکی از اولویت‌ها المان میدان وحدت بوده اضافه کرد: در قراردادی که از شهریور ماه بسته شد، ۴ میلیارد تومان برای پروژه نیاز بود که تابه امروز ۵۰ درصد ارائه و مابقی هم تاعید ارائه می‌شود.
وی پیشرفت فیزیکی پروژه را ۵۵درصد دانست و گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا پروژه را تا عید به اتمام برسانیم ولی شرایط آب و هوایی قطعا در اتمام سریع‌تر و یا طولانی شدن آن موثر است ولی اتمام المان در فصل اول سال‌جاری حتما اجرایی می‌شود.
ساخت نمایش “بانوی نور”بمناسبت وفات حضرت فاطمه(س)
تاکید شهردار اردبیل بر اجرای ویژه برنامه های فرهنگی مذهبی در فرهنگسراها
بانوی نور عنوان نمایش فرهنگی مذهبی است که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل و با همکاری بسیج هنرمندان اردبیل به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) در حال ساخت و تدوین است که اجرا خواهد شد.
شهردار اردبیل در بازدید از پروژه نمایشی بانوی نور ضمن تقدیر از عوامل تولید این مجموعه، پرداختن به هویت های دینی از طریق هنر را در امر فرهنگ سازی تاثیر گذار دانست و بر ساخت دیگر مجموعه های نمایشی با موضوعات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد.
پیشگامی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در گام دوم توسعه شهر اردبیل
شهردار اردبیل مشارکت بخش خصوصی در توسعه شهری را از عوامل تسریع در پیشرفت شهری قلمداد کرد.
حمید لطف اللهیان در جلسه مشترک با سرمایه گذاران اردبیلی مقیم تهران, توجه به ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی را از عوامل مهم در توسعه شهری عنوان کرد و گفت: شهرداری اردبیل آماده فراهم سازی هرگونه الزامات، زیرساختها و ساز و کارهای حمایتی برای توسعه شهر با مشارکت بخش خصوصی است.
وی گفت: باتوجه به اتمام پروژه های عمرانی گام اول در شهر اردبیل، پیش بینی و برنامه ریزی برای گام دوم توسعه در شهر آغاز شده که در این مرحله, حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای تعریف پروژه های گوناگون جزو اولویت های شهرداری خواهد بود.
شهردار اردبیل ضمن قدردانی از اراده و اهتمام شهروندان اردبیلی مقیم تهران برای توسعه هرچه بیشتر کلانشهر اردبیل, خاطرنشان کرد: توانایی سرمایه گذاری در کنار تعلق خاطر به شهر خود, مکملی است که منجر به رویکرد توسعه ای در ابعاد مختلف شهری و تسریع در پیشرفت آن خواهد شد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *