توسعه زیرساخت های شهری در مناطق کم برخوردار در اولویت برنامه های شهرداری است

توسعه زیرساخت های شهری در مناطق کم برخوردار در اولویت  برنامه های شهرداری است

شهردار اردبیل گفت: توسعه زیرساخت های شهری در مناطق کم برخوردار مورد توجه مدیریت شهری است.
به گزارش اداره ی رسانه ی اردبیل، حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل بهمراه نمایندگان مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با هدف پیگیر ی مشکلات محله های کم برخوردار از محله بهار آباد، میراشرف و حقیقت بازدید کردند.
دکتر لطف‌اللهیان در دیدار با اهالی محله بهار آباد و پیگیری مشکلات اهالی این محله طی سخنانی با اشاره به اقدامات اصلاحی انجام گرفته در میدان نیار و تاثیر آن بر رفع مشکلات ترافیکی تقاطع موسوم به آقاباقر که خیابان رازی محله بهارآباد به آن منتهی می‌شود، به اهالی بهارآباد اطمینان‌خاطر داد که مشکلات منطقه مورد توجه شهرداری اردبیل است و در این تقاطع طرحی با رعایت جوانب فنی و علمی تهیه شده و با احداث تقاطع غیرهمسطح در این نقطه علاوه بر رفع نیاز رفت و آمد اهالی در آینده در تسهیل رفت و آمد مردم عموم شهر به ایستگاه راه آهن اردبیل نیز تاثیرگذار خواهد بود.
وی گفت: توسعه زیرساخت های شهری در مناطق کم برخوردار در اولویت برنامه های شهرداری است و شهرداری در بودجه ۱۴۰۰ توسعه مناطق کم برخوردار را مورد توجه قرار میدهد.
بازدید مسئولان قضایی و مدیران شهری از پروژه های گام دوم توسعه اردبیل
رییس کل دادگستری استان و دادستان اردبیل از پروژه های گام دوم توسعه شهری (تقاطع های غیرهمسطح نیایش، بسیج، آقاباقر و سردار سلیمانی) بازدید کردند.
به گزارش اداره ی رسانه ی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل در این بازدید ضمن معرفی پروژه های گام دوم توسعه شهری و ارایه توضیحات کافی در خصوص اجرای عملیات عمرانی در پروژه ها گفت: با ورود قرارگاه خاتم به پروژه های شهری اردبیل، شهر وارد فصل جدید عمرانی شده و اجرای ۴ تقاطع غیر همسطح نشان از توسعه عمرانی اردبیل در گام دوم توسعه است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *