بررسی طرح های مطالعاتی بخش آب استان اردبیل به منظور تکمیل مطالعات

بررسی طرح های مطالعاتی بخش آب استان اردبیل به منظور تکمیل مطالعات

با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل، معاون طرح و توسعه، مدیر طرح های توسعه منابع آب شرکت و مشاوران طرح های مطالعاتی بخش آب استان اردبیل به منظور تکمیل مطالعات انجام یافته مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این جلسه با اشاره به ضرورت بررسی پروژه های توسعه منابع آب گفت: تکمیل مطالعات طرح های در دست مطالعه و آماده سازی طرح ها برای اجرا باید مورد توجه قرار گیرد.
مهندس عباس جنگی مرنی تصریح کرد: در حال حاضر تعدادی طرح مطالعاتی در بخش آب استان وجود دارد که باید فرایند تکمیل آن را سرعت ببخشیم و نسبت به اجرای این طرح ها در آینده برنامه ریزی نماییم.
وی همکاری همه جانبه تمامی همکاران فنی شرکت برای تکمیل مطالعات طرح های توسعه منابع آب در سطح استان را خواستار شد و افزود: برای اجرای پروژه های بخش آب تکمیل مطالعات آنها مورد تاکید ما است.
مهندس جنگی مرنی در پایان یادآور شد: با توجه به اینکه یکی از رسالت های اصلی شرکت آب منطقه ای اردبیل تامین آب پایدار برای مردم شریف استان است، برای دستیابی به این هدف تمامی تلاشهای خود را بکار خواهیم بست.
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز در این جلسه آخرین وضعیت فرآیند تکمیل طرح های مطالعاتی پروژه های بخش آب استان را تشریح کرد.
برنامه ریزی برای تامین و توزیع عادلانه آب و انجام تعمیرات جهت ارائه خدمات مطلوب به مشترکین شبکه مغان
عصر امروز بیست و یکم دی ماه با حضور معاونین حفاظت و بهره برداری و منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای اردبیل، مدیران منابع آب و شرکت بهره برداری مغان و کارشناسان ذیربط در سالن جلسه مدیریت منابع آب مغان جلسه شورای هماهنگی و بهره برداری از منابع آب مغان برگزار شد.
مهندس فیروز ندایی، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل در این جلسه ضمن قدردانی از عملکرد مدیریت منابع آب مغان و شرکت بهره برداری مغان، به برنامه ریزی برای تامین و توزیع عادلانه آب بین مشترکین شبکه و ارسال بموقع گزارشات و عملکرد و انجام تعمیرات شبکه جهت ارائه خدمات مطلوب به مشترکین شبکه در بخش های مختلف مصرف تاکید کرد.
مهندس بهروز محمدی، معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز با ابراز رضایت از عملکرد شبکه در خصوص وصولی سال زراعی گذشته بر پیگیری و تلاش مستمر جهت وصول آب بهاء و بدهی های معوقه و جذب اعتبارات لازم برای شبکه مغان و صرفه جویی در هزینه ها و رعایت مقررات برابر قوانین و مقررات تاکید کرد.
در این جلسه مدیران منابع آب و شرکت بهره برداری مغان نیز گزارشی از وضعیت نگهداری و بهره برداری و اقدامات انجام گرفته و در دست اقدام در شبکه جهت ارائه خدمات به مشترکین شبکه در بخشهای مختلف مصرف را ارائه دادند

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *