همکاری مضاعف اداره کل دامپزشکی و بسیج سازندگی استان اردبیل در ایام دهه مبارک فجر

همکاری مضاعف اداره کل دامپزشکی و بسیج سازندگی استان اردبیل در ایام دهه مبارک فجر

با هدف بهره گیری از توان و ظرفیت گسترده بسیجیان در مبارزه با بیماریهای دام و طیور و ارتقاء سلامت و امنیت غذایی جامعه ، هم افزایی منابع و فعالیت ها به منظور ارتقاء بهره وری، حفظ و صیانت از سرمایه های دامی منطقه به عنوان یکی از منابع ملی اداره کل دامپزشکی و بسیج سازندگی در ایام دهه مبارک فجر همکاری می کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی ؛ مدیر کل دامپزشکی استان در جلسه هم اندیشی و نشست مشترک با معاون بسیج سازندگی و عوامل تحت مجموعه این نهاد که در اداره کل برگزارشد با اعلام این مطلب گفت بسیج در بحث محرومیت زدایی ، کمک های مومنانه و در دفاع از میهن اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس کارنامه بسیار درخشانی دارد و در کل عملکرد بسیج بر همگان روشن و شفاف است.
دکتر بهلول تکلوی با بیان اینکه بر ظرفیت بی بدیل بسیج واقفیم و معتقدیم که با تشکیل گروههای مشترک و گسترش همکاریها می توانیم به اهداف سازمانی که ارتقاء سلامت و بهداشت عمومی جامعه و حفظ و حراست از جمعیت دامی استان است دست یابیم، خاطر نشان کرد باید در راستای خدمت رسانی به روستائیان و دامداران منطقه به عنوان متولیان تولید پروتئین حیوانی تلاش مضاعفی انجام دهیم.
این مقام مسئول در دامپزشکی از تعامل این دو نهاد و اثرات مثبت آن در اجرای طرح های مختلف دامپزشکی افزود خوشبختانه در بسیج نیرو های انقلابی، متعهد و مومن فعالیت دارند و باید این مهم را قدر بدانیم و سطح تعاملات و همکاریها را گسترش دهیم چراکه این همکاریها تاکنون ثمرات و برکات بسیاری داشته است.
در این دیدار معاون بسیج سازندگی استان نیز گفت بسیج سازندگی یک ساختار و تشکلی است که به لحاظ کارکرد خیلی گسترده است و خدمت رسانی مهمترین ویژگی این نهاد است که سبب شکوفایی اقتصادی می شود.
سرهنگ نوظهور با بیان اینکه بسیج سازندگی از سالهای گذشته در راستای ارائه خدمات به روستائیان و دامداران منطقه و در اجرای طرح های مختلف واکسیناسیون دام و طیور، سمپاشی دام و اماکن دامی به منظور مبارزه با بیماریهای انگلی دام و ضد عفونی جایگاههای نگهداری دام با دامپزشکی همکاری نموده است، افزود موضوع امنیت غذایی در جامعه بسیار مهم است و همه باید در راستای آن تلاش کنیم.
معاون بسیج سازندگی استان تصریح کرد مجموعه بسیج سازندگی به عنوان سربازان ولایت در راستای تعامل و هم افزایی به منظور دستیابی به سلامت و امنیت غذایی جامعه آمادگی کامل دارند و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهند کرد.
وی بر ضرورت آموزش های لازم به بسیجیان با هماهنگی اداره کل دامپزشکی تاکید کرد و افزود ضرورت دارد قبل از اجرای طرحها به عوامل اجرایی این نهاد آموزشهای لازم داده شود تا خدمت رسانی به مردم بهتر و آسانتر انجام شود.
نوظهور در پایان خاطر نشان کرد خدمت به روستائیان و دامداران مخصوصا در مناطق محروم و دور افتاده و صعب العبور جزء الویت های بسیج سازندگی است و بدون شک تعامل سازنده این دو ارگان نقش مهمی در این راستا ایفاد می نماید.
روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اردبیل

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *