برگزاری جلسه فوق العاده کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری

برگزاری جلسه فوق العاده کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری

به مناسبت ایام الله دهه فجر صورت گرفت:

در بیست و دومین جلسه کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری تولید و اشتغال که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر به صورت فوق‌العاده برگزار شد به پرونده های ۴ واحد تولیدی، صنعتی و گردشگری رسیدگی شد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان اردبیل، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان در ابتدای این جلسه، با گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) گفت: استقلال، اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران حاصل اندیشه ها، مبارزات و تفکرات معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی است که در سایه ایثارگری ها و مجاهدت های بی پایان فرزندان این مرز و بوم محقق شده است.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران نظم نوین جهانی را در دنیا بنیان نهاد و حکومتی بر پایه احکام و شریعت اسلامی و مردم سالاری دینی تشکیل داد که مهمترین هدف آن خدمتگزاری به مردم و حمایت از مظلومان در جای جای جهان است. بنابراین در وضعیت کنونی یکی از مهمترین وظایف خدمتگزاران و کارگزاران نظام باید تلاش برای خدمت رسانی مطلوب به مردم و جلب رضایت مندی عمومی و افزایش سرمایه های نظام باشد.
رییس کل دادگستری استان در بخش دیگر سخنان خود به پرونده های مطروحه در جلسه امروز پرداخت و گفت: در این جلسه ۴ پرونده ی واحد تولیدی محصولات غذایی از جمله نان صنعتی و قند، مجموعه آب درمانی و نیز واحد صنعتی تولید خمیر کاغذ مورد بررسی قرار گرفت. عمده مشکلات این واحد ها در خصوص اخذ مجوز فعالیت از ادارات و دستگاه‌ها بود که با حضور مدیران مربوطه اقدامات و مصوبات لازم برای حل این واحدها اتخاذ گردید.
عتباتی رئیس کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال استان همچنین با ارائه گزارش عملکرد این کمیته گفت: در طول سال جاری به مشکلات ۴۴ واحد تولیدی صنعتی گردشگری رسیدگی شده و دستورات و مصوبات لازم برای حل آنها صادر شده است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *