۵۰ درصد بودجه، ۸۵ درصد پیشرفت

۵۰ درصد بودجه، ۸۵ درصد پیشرفت

سرعت عملیات اجرای پل قدس از تخصیص اعتبار پیشی گرفت

شهردار اردبیل روز سه شنبه در نشست با اصناف و بازاریان اردبیل، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب و تبریک فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر در خصوص تکمیل پل قدس اظهار کرد:
با توجه به پایان فصل کاری اردبیل و آغاز بارش برف و سرما، شهرداری اردبیل با انجام تمهیدات زمستانی و رعایت الزامات مهندسی و همچنین افزایش نیروی انسانی، عملیات عمرانی پروژه پل قدس را در جبهه های مختلف با تمام توان اجرا می‌نماید و علیرغم تخصیص ۵۰ درصدی اعتبار ۳۵ میلیاردی هم اکنون شاهد پیشرفت ۸۵ درصدی این پروژه هستیم.
لطف اللهیان در خصوص تاخیر در افتتاح فاز دوم پروژه پل قدس گفت: در مورخه ۲۷ مرداد ماه طی بازدید دکتر نوبخت معاون اول ریاست جمهوری از پروژه پل قدس و با تلاش نمایندگان مردم شریف اردبیل در مجلس، مقرر گردید تا اعتباری به ارزش ۳۵ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یابد. همچنین طی دیدار مشترک با استاندار محترم اردبیل، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با دکتر نوبخت، در در شهریور ماه ۹۹ جهت پیگیری اعتبارات لازم برای تکمیل پل قدس، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دستور ۳۵ میلیارد تومان اعتبار بمنظور تسریع در عملیات اجرایی و تکمیلی پروژه غیرهمسطح پل قدس را صادر کرد.
شهردار اردبیل در ادامه افزود:
علیرغم صدور دستور پرداخت اعتبار ۳۵ میلیاردی در شهریور ماه ۹۹، این اعتبار تا تاریخ ۱/۸/۹۹ به حساب شهرداری اردبیل واریز نگردید و تا تاریخ ۱۴/۱۱/۹۹ از این ۳۵ میلیارد تومان تنها ۱۸ میلیارد تومان به حساب شهرداری اردبیل اختصاص یافته است. با توجه به حجم گسترده عملیات عمرانی پل قدس و عدم تخصیص کامل بودجه دولتی به این پروژه، شاهد تاخیر در افتتاح پل قدس هستیم. خدمت گذاران شما در مجموعه شهرداری با وجود مشکلات مالی، شبانه روزی در حال تلاش برای تکمیل این پروژه می‌باشند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *