با هدف مشارکت مشترکین خانگی و تجاری در مدیریت مصرف انرژی (برق و گاز)اجرا مي شود

با هدف مشارکت مشترکین خانگی و تجاری  در مدیریت مصرف انرژی (برق و گاز)اجرا مي شود

پویش انرژی همدلی

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل از اجراي پویش انرژی همدلی با هدف مشارکت مشترکین خانگی و تجاری در مدیریت مصرف انرژی (برق و گاز) خبر داد.
قديمي با اشاره به اينكه این پویش برای مقطع زمانی مشخصی تعریف نشده بلکه شروعی برای یک حرکت همیشگی و ماندگاراست ،اظهار داشت:در این پویش شهروندان بصورت انفرادی و گروهی مشارکت می نمایندو هدف نهادینه شدن فرهنگ مدیریت مصرف انرژی برای همه مردم و ایجاد ارزش برای مصرف بهینه انرژی است.
وي گفت: هدف پویش در مقطع زمانی فعلی (بهمن و اسفند سالجاری) کاهش ۱۰ درصد مصرف انرژی (برق و گاز) در بخش خانگی است كه اگر هر مشترک یک لامپ اضافه را خاموش نماید و یک درجه دمای محیط را کاهش دهد مصرف انرژي، ۱۰ درصد كاهش مي يابد.
مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل در خصوص مسابقه پويش همدلي اظهار داشت : با هدف قدردانی از هموطنانی که به این پویش می‌پیوندند مسابقه‌ای برای مقطع زمانی بهمن ماه ۹۹ برنامه‌ریزی شده كه با نصب اپلیکیشن “برق من” و وارد شدن در اپلیکیشن و ثبت شناسه قبض در قرعه كشي هر شب ۱۰ دستگاه تبلت شرکت نمايند.
قديمي افزود: به صورت هفتگی نيز عملکرد استانها در مصرف انرژی پایش شده و هر هفته استانهایی که کاهش ۱۰ درصدی مصرف را داشته اند ، به میزان صرفه جویی شامل پاداش ریالی برای تامین نیازهای ضروری استان می شوند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *