اسکی همراه اول روی اعصاب مشترک گرامی

رگبار پیامک های صورت حساب تلفن همراه؛

فرقی نمی کند ۵۰۰۰ تومان مبلغ فیش کارکرد تلفن همراه شما باشد یا چند ده هزار ، به هر حال سامانه پیامکی همراه اول برای اعلام و دعوت به واریز مبلغ کارکرد تلفن همراه به قدری پیامک برای مشترک گرامی اش ارسال می کند که آسایش را از او سلب کند .
سپردن بخشی از فعالیت های همراه اول به سامانه ها از جمله پیامک همراه اول مبنی بر واریز کردن مبلغ کارکرد تلفن همراه شاید از نظر الکترونیک کردن خدمات توجیه مناسبی داشته باشد اما باید در چارچوب مشخصی تعریف شود تا مشترکین دریافت کننده خدمت را عاصی نکند .
این امکانات الکترونیک برای رفاه مشترکین در نظر گرفته شده اما با بدسلیقگی و عدم نظارت تبدیل به اسباب سلب آسایش مشترکین شده است . این پیامک ها تا حدی پیش رفته که از سوی مشترکین به عنوان پیامک مزاحم تلقی می شود اما از آنجایی که رفتار مشترک با پیامک های مزاحم از سوی همین اپراتور تنظیم میشود ، مشترک امکان مسدود سازی این پیامک را هم ندارد و مجبور است به دفعات با این سوهان اعصاب مواجه شود .
اگر در نظر بگیریم که این اتفاق از سوی سامانه انجام گرفته و همراه اول در تکرار پیامک کارکرد تلفن همراه اجباری را تعریف نکرده باشد ، در این صورت نظارت بر عملکرد سامانه توسط اپراتور همراه اول مورد اشکال است و مسئولان آن باید پاسخگوی این عدم نظارت باشند .
و اگر این بمباران پیامکی از سوی مسئولان همراه اول برای سامانه تعریف شده باشد که عذر بدتر از گناه خواهد بود و بنظر می رسد مسئولان این اپراتور علاوه بر عذرخواهی از مشترکان باید سریعا در اصلاح این امر اقدام کنند .
در این میان با توجه به شرایط اقتصادی مردم و کرونا و انواع فشارهای روانی بر اعصاب مردم ، مسلسل پیامک های « بیار قرضت رو بده » همراه اول اعصاب خرد مردم را نشانه گرفته و بعث سلب آسایش روانی گردیده است .
با همه تحمل هایی مردم در خدمات مختلف از جمله اینترنت انجام میدهند امید است مسئولان این اپراتور هر چه سریعتر به اصلاح این روند بپردازند و مشترکان خود را بیش از این در معرض آسیب روانی قرار ندهند .

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *