نمره قبولی به شهردار نمین

نمره قبولی به شهردار نمین

شهر نمین بایستی خود را نمایان کرده و با توجه ویژه استاندار توان توسعه شهری تا جوار اتوبان را داشته باشد تا برخی مشکلات موجود در این زمینه مرتفع شود.
به گزارش روزنامه برای اردبیل به نقل از پایگاه خبری ویلکیج همزمان با ایام دهه فجر مهندس بدری در آئین افتتاح پروژه های عمران‌شهری نمین با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد:
زحمات و تلاش های استاندار اردبیل و شهردار و شورای شهر نمین در روند رو‌به‌رشد عمران و آبادانی این شهرستان قابل تحسین است.
وی گفت : اجرای زیبا و اصولی خیابان ساحلی نمونه‌ای از اقدامات مهم و قابل تحسین شهرداری و شورای شهر نمین است.
مهندس بدری ادامه داد : پتانسیل توسعه شهرستان نمین به‌لحاظ موقعیت گردشگری و صنعتی آن بسیار بالاست و رشد شهرستان رو به جلو بوده و ما نمایندگان هم در راستای کمک به این روند در کنار مردم شریف شهرستان خواهیم بود.
رئییس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت : شهر نمین بایستی خود را نمایان کرده و با توجه ویژه استاندار توان توسعه شهری تا جوار اتوبان را داشته باشد تا برخی مشکلات موجود در این زمینه مرتفع شود.
وی یاد آور شد : مشکل دیرینه اجرای طرح فاضلاب شهر نمین هم خوشبختانه مرتفع شده و تلاش کردیم با پای کار آوردن و مشارکت بانک مسکن در تامین اعتبارات طرح مذکور، مشکلی در تامین اعتبار باقی نماند.
مهندس بدری افزود : اجرای تونل دوم حیران هم از دیگر اقدامات عمرانی فعال در محدوده شهرستان نمین است که فرصتی برای کل استان محسوب می‌شود و عملیات اجرایی آن با سرعت در حال اجراست.
وی گفت :سد عنبران به‌عنوان پروژه‌ای معیشت‌محور و موثر در شتاب‌بخشی به روند توسعه به‌خصوص در بخش کشاورزی شهرستان نمین از دیگر طرح های مهم در حال اجرا در این شهرستان فرهنگ‌دوست است.
به‌مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت؛
بهره‌برداری از پروژه های عمران‌شهری نمین با حضور مهندس بدری
شهردار نمین در این آئین ضمن ارائه گزارش عملکرد شهرداری و شورای شهر نمین از تلاش های مهندس بدری برای جذب بودجه برای پروژه های متعدد عمرانی این شهرستان قدردانی کرد.
همزمان با ایام الله دهه فجر ،پروژه های شهرداری و شورای شهر نمین با هزینه‌کردی بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل، استاندار و جمعی از مسوولان و نمایندگان افتتاح شد.
در این آئین پروژه هایی نظیر المان میدان شهدا، خیابان ساحلی، چمن مصنوعی رینگ پیاده‌روی خیابان ساحلی، آکواریوم شهری، آسفالت برخی معابر و تجهیز بوستان ها از جمله مهم‌ترین طرح های عمران‌شهری و فضای سبز شهرداری و شورای اسلامی شهر نمین به بهره‌برداری رسید.
شهردار نمین در این آئین ضمن ارائه گزارش عملکرد شهرداری و شورای شهر نمین از تلاش های مهندس بدری برای جذب بودجه برای پروژه های متعدد عمرانی این شهرستان قدردانی کرد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *