بودجه شهرداری در سال ۱۴۰۰ تقریبا دو برابر شده است

بودجه شهرداری در سال ۱۴۰۰ تقریبا دو برابر شده است

جواد انصاری رئیس شورای شهر اردبیل خبر داد:

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: بودجه شهرداری اردبیل در سال ۱۴۰۰ دو برابر شده و باید فعالیت‌ها و کارهای عمرانی عظیمی را شاهد باشیم.
جواد انصاری در آیین تقدیم لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری به شورای شهر اظهار کرد: در روزهای آینده و با فشردگی جلسات صبح و عصر اعضای شورای شهر اردبیل در سال پایانی فعالیت خود بررسی بودجه را در کنار متمم انجام می‌دهند تا به سرعت شاهد تصویب متمم و لایحه بودجه ۱۴۰۰ باشیم.
وی تصریح کرد:‌ در بودجه سال آینده همچنان بحث خدمت‌رسانی همه‌جانبه و رعایت عدالت در این خدمات در مناطق مختلف شهر اردبیل مد نظر قرار گرفته و امیدواریم با همراهی مردم شاهد تحقق اهداف بودجه ۱۴۰۰ باشیم.
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: شهرداری از خود مردم و برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم است و هر چقدر عموم شهروندان در پرداخت عوارض به شهرداری کمک کنند، به همان نسبت شهرداری نیز خدمات خود را توسعه داده و در همه مناطق شهر شاهد گستردگی فعالیت‌های عمرانی،‌ فرهنگی و اجتماعی خواهیم بود.
انصاری افزود: هر چند بیشترین درآمد از سه منطقه شهرداری اردبیل به دست می‌آید اما به همه پنج منطقه شهری اردبیل نگاهی یکسان داریم و به دور از تبعیض سعی می‌کنیم تا خدماتی مناسب و کیفی را به شهروندان ارائه کنیم.
وی تنوع خدمات شهرداری را در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و زیربنایی یادآور شد و خاطر نشان کرد: همان طوریکه در کمتر از ۱۵ روز تعرفه سال ۱۴۰۰ مورد بررسی و تصویب قرار گرفت، تا ۲۰ اسفندماه هم متمم بودجه ۹۹ و هم لایحه بودجه ۱۴۰۰ در کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر مورد بررسی قرار می‌گیرد تا برای اجرا به شهرداری تقدیم شود.
انصاری در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: بودجه سال آینده شهرداری با یک رشد دو برابری به یک‌هزار میلیارد تومان رسیده در حالی که متمم بودجه ۹۹ در حدود ۶۲۰ میلیارد تومان است.
وی تکمیل و راه‌اندازی پل قدس و همچنین تلاش برای اتمام چهار پل روگذر اردبیل را با همکاری قرارگاه خاتم‌الانبیا یادآور شد و بیان کرد: حداقل دو پل اجرایی در این بخش که با ۵۰۰ میلیارد تومان به انجام می‌رسد،‌ سال آینده تکمیل و آماده بهره‌برداری خواهد شد.
انصاری ادامه داد: بدون اینکه سال پایانی شورای پنجم در عملکردها و فعالیت‌های ما تأثیر بگذارد، همچنان با قوت و تا روز آخر خدمت در سنگر پارلمان محلی جلب رضایت مردم و همچنین حل مشکلات و معضلات شهری را به جد پیگیری می‌کنیم و امیدواریم با همکاری مجموعه شهرداری و خود شهروندان بتوانیم تراز توسعه شهر اردبیل را در همه بخش‌ها ارتقا دهیم.
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل اظهار کرد: اولویت توسعه در شهر اردبیل همچنان حوزه فرهنگی و اجتماعی ، عمرانی و خدماتی است و به دور از شعارزدگی در قالب توسعه متوازن و پایدار در شهر اردبیل شکل بگیرد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *