رییس و اعضای ستاد انتحابات استان اردبیل مشخص شدند

رییس و اعضای  ستاد انتحابات استان اردبیل  مشخص شدند

طی احکام جداگانه
از سوی استاندار اردبیل ؛

استاندار اردبیل طی احکام جداگانه رییس و اعضای ستاد برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا را معرفی و انتصاب کرد
اکبر بهنام جو بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خود را با حفظ سمت به عنوان رییس و سخنگوی این دوره از انتخابات منصوب کرد.
وی همچنین ، طی احکام جداگانه ماریا موسوی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل را به عنوان جانشین رییس ستاد انتخابات استان و عضو و دبیر ستاد این دوره از انتخابات منصوب کرد.
یعثوب نژاد محمد معاون توسعه مدیریت و منابع نیز با حفظ سمت به عنوان عضو و مسول کمیته مالی و پشتیبانی منصوب شد و شهریار شیری آراسته مدیرکل امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسوول کمیته امنیتی ستاد تعیین شد.
استاندار اردبیل همچنین طی حکمی غلامحسین غاربی مشاور و مدیر روابط عمومی استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و مسوول کمیته اطلاع رسانی برگزید.
نماینده عالی دولت در استان اردبیل در ادامه عباس عینی مشاور و مدیرکل حراست استانداری را به عنوان عضو ومسوول کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخاباتی استان منصوب کرد و حسین بشیری مشاور و مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت نیز با حفظ سمت به عنوان عضو و مسول کمیته فناوری اطلاعات شد.
اکبر بهنام جو در حکم دیگری احمد کنعانپور، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی را با حفظ سمت به عنوان عضو و مسوول کمیته حقوقی منصوب کرد و در ادامه شهرام رسولی مدیرکل ثبت احوال استان از سوی استاندار اردبیل به عنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب شد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *