ارتشاء در بیله سوار

ارتشاء در بیله سوار

با کشف کانون فساد، متهمان دستگیر شدند

به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان با اعلام این خبر افزود : به دنبال وصول گزارش از اداره کل اطلاعات استان مبنی بر سو‌ء جریانات مالی و ارتشاء در منابع طبیعی بیله سوار و جعفرآباد پرونده قضایی لازم در این خصوص تشکیل و اقدامات تحقیقی و قضایی در اسرع وقت انجام پذیرفته و با احراز صحت موضوع چندین نفر دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شدند.
پرونده در مراحل رسیدگی قضایی می باشد.
هیچ خط قرمزی در حمایت قانونی و مشروع
از تولید و اشتغال وجود ندارد
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان اردبیل، عمرانی معاون قضائی دادستان کل کشور در بازدید از این مجموعه عظیم صنعتی اظهار داشت: در این برهه از زمان و در این حصار تحریم از جانب دشمنان ایران اسلامی ، دفاع از حرم، کار کردن در خط مقدم تولید است.
وی با اشاره به حمایت قاطع و همه جانیه قوه قضائیه از اشتغال و تولید خاطر نشان کرد: هیچ خط قرمزی در حمایت قانونی و مشروع از تولید و اشتغال وجود ندارد و هر جا مشکلی در مسیر تولید و اشتغال باشد قوه قضائیه با نگاه حمایتی و رفع موانع ورود پیدا می کند.
معاون قضائی دادستان کل کشور با تشریح رویکرد قوه قضائیه در بحث حمایت قضایی از سرمایه گذاری یاد آور شد: رویکرد اصلی دستگاه قضایی در بحث حمایت قضایی از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال بر این است که هیچ کارخانه ای نباید تعطیل و هیچ کارگری نباید بیکار شود.
وی گفت: مساوات و رعایت عدالت در دفاع از حقوق عامه، بیت المال و حقوق اشخاص از اصول بنیادین در قوه قضاییه است و بر این اساس قوه قضائیه در احقاق حق مصمم و قاطع عمل می نماید.
وی با قدردانی از اقدامات انجام گرفته در استان به ویژه عملکرد کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری دادگستری استان گفت:هرگونه اقدام برای اشتغال زایی و تولید قابل احترام و قابل تحسین است و این نگاه باید به نحو مطلوب استمرار داشته باشد.
در ادامه این بازدید و جلسه ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان با اشاره به عملکرد مثبت کمیته حمایت قضایی استان اعلام کرد : حمایت قضایی از سرمایه گذاران و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و همراهی فعالان اقتصادی وبخش خصوصی در زمینه تولید و اشتغالزایی از اولویت های مهم دستگاه قضایی استان می باشد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *