دستگیری تبعه کشور آذربایجان به جرم قاچاق مواد مخدر

دستگیری تبعه کشور  آذربایجان به جرم قاچاق  مواد مخدر

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان اردبیل، امین رنجبر دادستان عمومی و انقلاب پارس آباد در خصوص دستگیری تبعه کشور آذربایجان به جرم قاچاق مواد مخدر اظهار داشت: حسب اطلاعات واصله از پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد شخصی به هویت معلوم از اتباع کشور آذربایجان اقدام به خرید مواد مخدر و نگهداری آن در خانه یکی از بستگان خود در یکی از روستا های شهرستان پارس آباد نموده و قصد خارج کردن مواد مخدر از کشور و تحویل آن به افراد واسط جهت انتقال به کشور آذربایجان داشته است که مأمورین پلیس مبارزه با مواد مخدر با هماهنگی مرجع قضایی بلافاصله وارد عمل شده و فرد مذکور را بازداشت نمایند.
وی افزود: از این فرد مقدار یک کیلو و چهارصد گرم مواد مخدر از نوع هروئین و مقدار قابل توجهی انواع قرص و تجهیزات دیگر کشف و ضبط شد.
دادستان پارس آباد اعلام کرد: این فرد دارای محکومیت و سابقه کیفری در خصوص تهیه مواد مخدر در خاک ایران در گذشته نیز داشته است.
دیدار چهره به چهره ۱۰۰ نفر از مراجعین با مسئولان قضایی استان
در ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری استان که دادستان مرکز استان، رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب اردبیل، رئیس شوراهای حل اختلاف و معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان نیز حضور داشتند، به درخواست ها و مشکلات ۱۰۰ نفر از مراجعین رسیدگی شده و دستورات قضایی لازم صادر گردید.
ملاقات مردمی رئیس کل دادگستر ی استان به همراه مسئولان قضایی استان روزهای سه شنبه هر هفته در محل ساختمان مرکزی دادگستری انجام می گیرد.
حرکت بر مدار قانون مهمترین رکن در وکالت است
حضور و سخنرانی رئیس کل دادگستری استان در مراسم تحلیف کارآموزان کانون وکلای دادگستری استان با رعایت کامل دستورالعملهای ستاد ملی مبارزه با کرونا.
حق طلبی و عدالت محوری و حرکت بر مدار قانون مهمترین و اساسی ترین رکن در وکالت است که باید سرلوحه کارآموزان باشد.
مهندسی اجرای صحیح قانون در گرو تعهد ، تخصص و همکاری قضات و وکلا به عنوان دو بال فرشته عدالت می باشد.
استفاده از ظرفیت و تجارب پیشکسوتان و قضا زدایی با رویکرد تلاش برای مصالحه در پرونده ها .

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *