نخستین پل تمام شیشه ای ایران

نخستین پل تمام شیشه ای ایران

‍ در بازدید جمعی از خبرنگاران از مجموعه گردشگری نخستین پل تمام شیشه ای ایران در هیر
حسین عباسی نیا سرمایه گذار پل هیر اظهار داشت درحال حاضر عملیات اجرایی نخستین پل تمام شیشه ای ایران با جدیت ادامه دارد و کارکنان و عوامل مجموعه در تلاش برای بهره برداری پروژه هستند.
وی با اشاره به اینکه مجموعه پل هیر بیش از ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد افزود این پروژه برای افتتاح آماده می شود و مدیران و سرمایه گذاران مجموعه اهتمام ویژه ای برای بهره برداری پروژه دارند.
وی افزود در حال حاضر خود پل هیر تکمیل شده و ساماندهی مجموعه نیز در حال اتمام است و درصورت فراهم شدن زیر ساخت ها ازجمله برق و آب و راه و این پروژه آماده افتتاح می شود.
سرمایه گذار پل هیر افزود از مسئولان و دستگاه های اجرایی مربوطه تقاضا داریم در سریع ترین زمان ممکن زیرساخت های پل هیر را فراهم کنند تا این پروژه به بهره برداری برسد.
عباسی نیا از حمایت و تلاش مسئولان استان و شهر هیر و نمایندگان مجلس و دستگاه قضایی استان و دستگاه های مربوطه و میراث فرهنگی استان و فرمانداری اردبیل و شورا و شهردار و بخشداری هیر تشکر کرد و افزود: تاکنون حمایت های بسیار خوبی انجام شده است و انتظار می رود با نگاه ویژه این حمایت ها دوچندان شود وزیر ساخت های لازم ازجمله برق و آب و راه فراهم شود تا این پروژه مهم را به بهره برداری برسانیم.
عباسی نیا افزود پروژه پل هیر پروژه بسیار مهم بوده و می تواند رونق اقتصادی و گردشگری منطقه را به دنبال داشته باشد.
وی افزود مراکز تفریحی و اقامتی و بازارچه و بگ جامپ و زیپ لاین و دکل پل و و مراکز دیگر در کنار پروژه راه اندازی می شود تا خدمات دهی به گردشگران به طور ویژه و مناسب انجام شود.
عباسی نیا گفت انتظار داریم باقی مانده زمین به سرمایه گذاران مجموعه واگذار شود تا این پروژه به بهره برداری برسد.
وی صداوسیما و خبرنگاران نیز بابت انعکاس و اطلاع رسانی حوزه گردشگری و مجموعه پل هیر قدردانی کرد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *