برداشت وارونه افراد غیر حرفه ای

برداشت وارونه افراد غیر حرفه ای

اخیرا یکی از کاربران مجازی بعد از نشست مطبوعاتی استاندار اردبیل اخبار وارونه ای در خصوص فرودگاه پارس آباد منتشر کرده است. گرچه فایل صوتی نشست مطبوعاتی استاندار اردبیل بطور کامل پخش شد اما باز این کانال مطالب ناصوابی را منتشر کرده است.
استاندار در این نشست گفت با تمهیدات لازم و با وجود محصولات کشاورزی در این منطقه و صنایع تبدیلی، فرودگاه مورد نظر می تواند به یک فرودگاه باری و بین المللی تبدیل شود، در این رابطه وی دیداری با “وکیل زاده” مدیر عامل پخش فروارده های نفتی کشور در خصوص ایجاد جایگاه سوخت رسانی فرودگاه پارس آباد مغان انجام داده است چرا که با توجه وضعیت اقتصادی ناوگان هوایی و به دلیل نبود توجیه اقتصادی برای آنها، پروازهای تهران به پارس آباد با سرنشین کمتر صورت می گرفت. برای اخذ موافقت های اصولی از شرکت پخش فراورده های نفتی ایران جهت ایجاد جایگاه سوخت رسانی ناوگان هوایی مساعدت شده است. این پروژه بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان هزینه سرمایه گذاری برای احداث جایگاه سوخت رسانی لازم است.
وی در این جلسه گفت وجود فرودگاه در پارس آباد کاملا منطقی است و با توجه به اینکه جمعیت پارس آباد، بیله سوار ، گرمی و حتی مشگین شهر از این فرودگاه استفاده می کنند ،کاملا توجیه اقتصادی دارد. بنابرین از کاربران محترم انتظار دارد اصل امانت داری را رعایت کرده و در انعکاس مطالب شرط انصاف و عدالت را رعایت کنند و در راستای توسعه استان در حوزه های مختلف گام بردارند. دلسوزی برای توسعه استان همه چیز را سیاه دیدن نیست بلکه ارایه راهکارهای کاربردی و علمی و حتی نقد منصفانه همیشه خریدار داشته و طرفدار دارد. بی شک مردم با شعور قادر به تفکیک سره از ناسره و راست از غلط هستند و سنگ اندازی ها و سیاه نمایی ها دیگر نخ نما شده است. رسالت رسانه های استان انتقال درست خبر از منبع است که انصافا به درستی انجام می شود اما افرادی که از ضعف سواد رسانه ای در عذاب هستند با کمی تلاش می توانند در راستای پیشرفت و توسعه استان کمک کنند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *