تلفن همراه و دفترچه‌های درمانی عامل مهم در انتقال ویروس کرونا هستند

تلفن همراه و دفترچه‌های درمانی عامل مهم در انتقال ویروس کرونا هستند

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: طبق بررسی های صورت گرفته تلفن همراه و دفترچه‌های درمانی عامل مهم در انتقال ویروس کرونا هستند و به همین دلیل ما با جدیت پیگیر اجرای تولید نسخ الکترونیکی برای دفترچه های بیمه هستیم.

به گزارش گروه رسانه ای برای اردبیل قادر برجی روز شنبه در نشست مشترک با اصحاب رسانه به نقل از تسنیم تصریح کرد: زیرساخت‌های فن آوری نسخ الکترونیکی در مرکز استان فراهم شده و نسخ به صورت آنلاین در مرکز استان صادر خواهد شد.

وی بیان کرد: حجم بالای افزایش جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی باعث استقرار سامانه ثبت الکترونیکی نسخ از سال ۹۵ شد و افراد هم اکنون می توانند تنها با احراز هویت انواع خدمات را دریافت کنند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیلادامه داد: بیمه تامین اجتماعی استان اردبیل با  700 واحد درمانی عقد قرارداد دارد و تاکنون ۶۰۶ هزار نفر از جمعیت استان معادل  60 درصد جمعیت استان است.

اورژانس بیمارستان سبلان اردبیل به ۲ هزار متر مربع افزایش می یابد

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: با توجه به افزایش بیماران تحت پوشش در بیمارستان سبلان که از ۲۰۰ هزار نفر به ۶۰۶ هزار نفر رسیده اورژانس بیمارستان سبلان را از ۵۰۰ متر به ۲ هزار متر مربع افزایش خواهیم داد و فضای درمانی آن نیز حدود ۱٫۸برابر خواهد شد.

قادر برجی افزود: ساخت و سازهای صورت گرفته در درون مجموعه صورت می گیرد و از اقدامات عمرانی می توان به  تملک زمین درمانگاه‌های نمین و گرمی، ساخت درمانگاه شماره ۲ اردبیل، بازسازی درمانگاه خلخال و بازسازی بیمارستان ارس اشاره کرد که حدود ۷۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: بدهی شهرداری به بیمه تامین اجتماعی رقم قابل توجهی است که ما آن را در مقابل مطالبات شهرداری با بدهی آن تسویه می‌کنیم .

/۹۹/۱۱۷/

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *